SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151599

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja miałem możliwość tylko zapoznania się z psx i ps2 ale grało się świetnie... :D

I tamte staruchy sobie działają dotąd, spadały po stokroć i co najwyżej laser się psuł... a teraz? Dożyje gwarancji i koniec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Też mam jeszcze starego ps2 :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szybko laser siada... Network Adapter + Dysk i ognia :D God of War mi sie bardzo podobał... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909




wszyscy znajo tylko "jolke" i "bo do tanga trzeba dwojga" a ogarnijcie jaki zaj**isty rock'n'roll!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie muzyka dla mnie :D nie mój typ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
powiem wam kawał.
Dziwka wypiła dużo napojów gazowanych i robi kolesiowi loda. Czemu facet się śmieje?




























































Bo beka w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wam przedstawie zaraz moją rozmowe... beka w ch** :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to zobaczcie moją rozmówke jaką przed chwilą odbyłem

Ra - ja Albert: - znajomy

Priv kopiowanie zabronione
Albert (Hell)
od kiedy jestes takim znawcą fachu dja ?
tak z ciekawości-bez spiny

Ra
ja?
a kiedy tak powiedziałem?
kiedy cokolwiek tak stwierdziłem?

Albert (Hell)
chciałbym zobaczyć jak podnosisz 5 kg na klate na siłowni
Czy widzisz tutaj gdzieś stwierdzenie ?

Ra
nie

Albert (Hell)
A czy uważasz, że w jakikolwiek sposób podważam tym twój "autorytet" ?

Ra
nie

Albert (Hell)
Więc albo jestes głupi albo ja jestem
To tak jakby marchewie napisac chcialbym zobaczyc jak pijesz piwo na raz Zabiłby
Wiec pytam się jakim prawem hejtujesz mnie oraz mój autorytet ?
Oczywiście wolność słowa okej
W sumie to j**ać to, nie bd sie produkował- chcesz to hejtuj

Ra
nie trafiłeś gościu bo ja trenuję, a przynajmniej staram się kulturystyke i to nie kg stwierdzają czy sie na tym znam Poza tym "wyciskanie" nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem siły...


Też nie rozumiem co by było jakbym Marchewie powiedział, żeby wypił piwo na raz... szkoda bo szkoda... ale co z tego? Po prostu by wypił.

Tak samo jak chce po prostu zobaczyć jak grasz.


I kolejna kwestia... kiedy ja cię zheitowałem? Bo nie przypominam sobie tego.
Nawet nie powiedziałem, że mi się nie podoba twoje granie, tylko że chciałbym to zobaczyć.

I gdzie ja tu twój autorytet podważyłem?

Albert (Hell)
Ahh, być może przywowałem nieodpowiednie przykłady
Przyjdz zobacz jak gram miales juz okazje na dwoch imprezach
Tak obrazasz mnie i mój autorytet


Ra
Jak?
bo ja nie widze tego

Albert (Hell)
Przedstawiłem przed chwilą odpowiednie przykłady, myśle że jeżeli przeczytasz je jeszcze pare razy zrozumiesz o co mi chodziło, jeśli nie to nic więcej nie moge Ci powiedzieć

Dziekuje dobranoc ide grać w lola, zapraszam na kolejną impreze, będzie co hejtować




Wszystko poszło o to, że napisałem na pewnym portalu społecznościowym w ogłoszeniu o imprezie "może w końcu zobaczę jak grasz". Bo według niego tego nie widziałem... A jemu o ch** wie o co chodzi...

Rozumie ktoś coś z tego? Bo może jednak jestem głupi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prywatna rozmowa :D

Pewnie dla was ch**owe bo nie jesteście w temacie, ale mnie osobiście rozbawiła, a raczej wszystkie argumeny i zarzuty przeciwko mnie, drugiego rozmówcy... :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium