SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151601

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ja yebie :D Jestem na masie a obw ramienia mi spada :D nie czaje tego ... Coraz gorzej jest :D Wytłumaczcie mi to racjonalnie :D było tak pięknie tak dobrze szło wszystko :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
borek ja jestem na redukcji a masy przybywa i siły też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
sp*****laj ... Możliwe to jest że za duży już bf i masa już nie chce iść tak dobrze ;p?? prawie 6 miesięcy już masuje

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
może troche wody odeszło albo coś.. albo już za mało żarcia dajesz organizmowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ciul najwyżej się od poniedziałku redukcję zacznie :p . MIałem od marca zaczynać ale 2 tygodnie mnie nie zbawią

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
no ja też licze, że teraz w końcu prawdziwą redukcje zaczne bo teraz przez ferie za dużo cheatów weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
maciej1408
ciekawe kiedy w Polsce będzie..


Nigdy.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
;] No ja przez ferie zrobiłem tyle masy co w czasie szkoły w 1,5 miesiąca . 2 tygodnie siedziałem na dupie , żarłem , cwiczyłem i spałem cały czas . :) Warunki były ;p Teraz jakąś okrutną stangnację przyłapałem , ale co tam ;P

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
te ferie to nie dobra rzecz. mogliby nie robić przerwy a dorzucić 2 tyg w lato szybciej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
ja nie wiem 3 miesiąc masuje przybyło pare kg , ale nie mam pojecia kiedy skoncze ta mase , zamiar byl w marcu , ale jak zredukuje to wiele ze mnie nie zostanie, jest jakies fajne cwiczonko na biceps? bez sprzetu? wykonuje jedynie podciaganie na drazku podchwytem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium