SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151690

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Kurek może Ty Polskiej siły nie pokazuj, bo wstyd potem bedzie sie w Belgii pokazywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
jakie 2paski? Jakies wonty to do ortodonty pod nr 5 wbijac do mnie starych nie ma do 19 haha

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
KUREKski
Ja daję z siebie na WF-u ile mogę, aby pokazać gejkowi, który nas uczy, że Polska siła jest lepsza od tych Belgijczyków. I od początku roku mam same 90-95% na raporcie z powodem "ogromny wkład" On będzie jeszcze opowiadał swoim dzieciom o Polakach. Nie o II WŚ, będzie mówił o KURKU, który miał monsterne nogi!


wut

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mam z wf same 6 Z gimnastyki, z sportów zespołowych (technika itp), z biegów i wszystkiego co tylko się da. Jak gramy w ręczną to wyniki są np 32:2 dla mojej drużyny, bo rozk***iam wszystko sam - przy czym mogę grać z największymi leszczami i rzucam np. 16 bramek, bo chłopaki jak grają ze mną to mają motywację jakby lepszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
DreamEvil
ja mam z wf same 6 Z gimnastyki, z sportów zespołowych (technika itp), z biegów i wszystkiego co tylko się da. Jak gramy w ręczną to wyniki są np 32:2 dla mojej drużyny, bo rozk***iam wszystko sam - przy czym mogę grać z największymi leszczami i rzucam np. 16 bramek, bo chłopaki jak grają ze mną to mają motywację jakby lepszą


wut x2

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
ty... A co za gogus dal mi nagane i za co niech sie przyzna

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no bo pacz: jestem jedynym który w klasie gra w drużynie w ręczną. I idzie mi to naprawdę dobrze I jak gram w drużynie z chłopakami 'słabszymi' to mają lepszą motywację do gry, bo mają takiego jakby przywódcę i dzięki temu tworzymy lepszą drużynę niż ci przeciwni, którzy mają skład teorytycznie skłądający się z 5 dobrze grających ziomków. A oceny to chyba tłumaczyć nie muszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
UWAGA UWAGA TEN LESZCZOR OPUŚCIŁ ZAKŁAD KARNY O 20 i jedzie w niewiadomym kierunku, uważajcie by was nie napadł gdzieś

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Nazwa tematu OK, ale ankieta to przesada. Jeszcze ktoś miał czelność na to zagłosować... jeszcze jeden głos i stąd wychodzę.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
wkurzyłem się teraz, że już głosowałem i nie mogę oddać głosu na kurka

Trynkiewicz krul ;_;

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium