Kate Upton jest znaną modelką i projektantką strojów kąpielowych Beach Bunny. Jest też żoną amerykańskiego baseballisty Justina Verlandera. Jako jedna z najlepszych modelek na świecie szczególnie musi dbać o formę. Upton regularnie publikuje treści związane z aktywnością fizyczną w swoich mediach społecznościowych.

Ostatnio jej trener Ben Bruno zamieścił filmik, na którym Kate robi popularne ćwiczenie na pośladki, jakim jest hip thrust. Obciążenie wcale nie było małe, bo wynosiło 250 funtów, czyli 113 kg. Był to osobisty rekord Kate i wykonała aż 12 powtórzeń z tym ciężarem. Jej trener napisał:

„Okkkkk @kateupton, nowy rekord osobisty w hip thrustach - 205 funtów na 12 powtórzeń. Zatrzymuje każde powtórzenie na sekundę również na górze, co znacznie utrudnia, ale także zwiększa skuteczność. Naprawdę imponująca praca. Podczas kwarantanny Kate pracowała nad pośladkami i robi się naprawdę silna. Kocham to. Ludzie, którzy wciąż mówią, że podnoszenie ciężarów sprawi, że kobiety będą masywne. Cóż, nie wiem, co powiedzieć.”

Oto kilka wskazówek od Bruno, które również zamieścił w poście…

„-Zatrzymaj każde powtórzenie na sekundę u góry. To gwarantuje, że kontrolujesz wagę i nie idziesz za ciężko, a także poczujesz to bardziej w swoich pośladkach.

- Zaangażuj swój brzuch tak, jakbyś robił mini brzuszki. Pomaga to upewnić się, że nie tworzysz wyginasz pleców i zachęca do lekkiego tylnego przechylenia miednicy, co powoduje maksymalny nacisk na pośladki, a także chroni dolną część pleców. Wzdłuż tych linii lepiej jest patrzeć przed siebie, a nie w górę na sufit.

-Używaj pełnego zakresu ruchu. Pomiędzy każdym powtórzeniem powinieneś zejść do samego końca, aby prawie siedzieć na podłodze. Żadnych pół-powtórzeń.

- Założenie opaski mini band wokół kolan jest opcjonalne, ale dla osób, które mają tendencję do koślawości (zapadanie się kolan), jest to dobre przypomnienie, aby kolana były wyprostowane. Wiele osób czuje to bardziej w pośladkach, robiąc to w ten sposób. Twój wybór, ale spróbuj.”

Zdecydowanie polecamy to ćwiczenie do budowania doskonałych pośladków. Kate jest świetnym przykładem na to, że naprawdę jest skuteczne. Drogie Panie, a jaki jest Wasz rekord w hip thrust? Pochwalcie się w komentarzu!

 

Komentarze (5)
Bull

to też bardzo męskie ćwiczenie https://www.youtube.com/watch?v=idywh0wtl40

0
Anonim

Po reszcie sylwetki nie bardzo widać, że ćwiczy.

5
GieKa70

Moja podopieczna po miesiącu ćwiczeń robi hip trusty z 75kg, a zawodowiec z 113kg? lul.

2
gokuson

po sylwetce ciężko ją zawodowcem nazwać, raczej szuka nowego targetu odbiorców

7
paul123

Nie wiem czy na kimś jeszcze robi wrażenie modelka w bikini, bo jest ich zatrzęsienie we wszelkich możliwych social media. Co za dużo to i świnia nie zje ;D

9