SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151663

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
DreamEvil
a panienki to same brzydkie grube rury odchudzające się. Te ładne to nie chodzą bo nie mają po co

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-11 22:52:18

To słabo macie w Polsce, czytaj mój dziennik

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego ciężko? maszyny mi nie potrzebne, a 180kg talerzy starczy na dłuuugo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
erotomani jedni

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
tylko jak masz zmieniać ciężarki to już gorzej chyba ,że masz pojedyncze bo jakbyś ładował z 50kg na hantelkę to już czasem ciężko ,ale mi to na razie nie grozi więc na razie tylko tak dywaguje

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rzeźbionator
dream evil new in the internets?


1. pisz po polsku, to forum polskie
2. nie, nie jestem nowy w internetach i posiadam dość specyficzne, internetowe poczucie humoru, ale ty jesteś po prostu jakimś internetowym przeszczepem. Zachowujesz się jak jakiś niedolepiony dzban i myślisz, że z tego powodu jesteś taki fajny i internetowy. Zaj**iście masz na chacie, naprawdę, ale cię tu po prostu nie tolerujemy, czaisz? Nawet w internetach cię, pajacu, nie chcą. Jeśli kiedyś będziesz na samośce pisał, czemu nie masz kolegów, to pamiętaj odpowiedź z sfd: bo ludzie nie lubią, jak ktoś na siłę próbuje być kvl&trendi.
3. jakbyś żył w moim środowisku i zachowywał się tak na co dzień, to pewnie, jeśli nie ja, to ktoś inny obiłby ci ryj tak, że by ci się w tym pustym łbie poukładało.
4. współczuję twoim rodzicom, że takiego idiotę wychowali, pozdrów.
5. spieprzaj stąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam gryfy z marbo na zaciski sprężynowe - wymiana szybka bardzo + jestem w stanie na wyciskaniu na skosie spokojnie sam sobie podać 40kg hantelki, a póki co korzystam z 30 z hakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
jakiej średnicy para ? 26 czy olimpijki masz?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dream co tak przeżywasz. Ignoruj tego dekla i tyle xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
u nas jedyną dobrą dzidą jest instruktorka do crossfitu





edit. ale gnojkowi dogadałem

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-11 23:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
ale bez takich bo przyjde z remikiem i tomusiem .

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium