SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151635

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
a ile arnold juz cwiczysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
za tydzień zacznę 9 miesiąc.
Może po 9 miechach coś mi się urodzi na brzuchu? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to są właśnie typowi idioci. Jedni katują codziennie, a drudzy łudzą się, że 6 pak to tylko bf... a ktoś powiedział tylko, że mięśnie brzucha odsłaniają się poprzez niski bf bo można mieć jedobrze rozwinięte, a zalane tłuszczem... jedni idioci interpretują po swojemu, drudzy po swojemu i w rezultacie 6 paka nie ma nikt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w sumie prawie jak ja :D

Ja tam trenuje cały czas, wiem, że nie będzie widać bo za dużo tłuszczu, ale to co... kiedyś się odsłoni :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja nak***iam brzuch, bo brzuch jest ważny dla estetyki sylwetki i rpawidłowej postawy - w końcu utrzymuje kręgosłup. Wykonuję dużo ćw na głębokie mięśnie brzucha + przykładam sie do tych ćw. które dodatkowo angażują brzuch (wiosłowanie sztangielką, mc, przysiad itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dobra, to wleci porządnie, 2 razy na tydzień 3-4 ćwiczenia
Skosy robicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a jak u ciebie z wiosłem sztangielką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Ja też uważam, że brzuch jest ważny i nigdy go nie opuszczam. Na pewno go nie przetrenowuje, ale kilka ćwiczeń tygodniowo zawsze robie. Mimo dużej ilości tłuszczu, w świetle już widać cegiełki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja robię po push brzuch, w pull, legs ćwiczy się sam a w kompleksie sztangowym wręcz eksploduje na ostatnim obwodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja raz w tygodniu z obciążeniem, i chyba nie ma co go więcej katować :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium