SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151523

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ja rekordów na 1 powtórzenie nie znam, ale nie odskakuję chyba bardzo od tego na serię. Np. WL ciężar maksymalny na 1 rep to to samo co na 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
jak bym mostkował to spokojnie 110 na klate , ale jak ktoś to zobaczy to powie eee tak to każdy może

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak byłem na masie to ostatnią serię robiłem 90KG 5x wystarczył tydzień na - z kcal i już nie mogę tyle

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja jadę 5x5 na redu teraz z progresją 5kg co tydzień, zobaczymy do ilu dojdę w bojach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja jednego nienawidzę, znajomi zawsze, ale to zawsze pytają: "Ile wyciskasz na klatę", nigdy o martwy nie spytają, przysiady. Interesuję ich tylko klata. Btw mam znajomego z którym rozmowa wygląda zawsze tak:
ON: Ile wyciskasz?
JA: 85
ON: A ile byś wyciskał jakbyś wpieprzał białko (chodzi o proch)
I weź takiemu wytłumacz, że białko w proszku to nie magiczny środek, który daję +100 do siły po zażyciu. Próbowałem nie raz, ale nic z tego XD

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Kumpel białko wypił przed treningiem i na treningu 'ło człowieku, jaka pompa przez to białko' , ewentualnie też inny ' ja to żadnych bcaa, białek czy omega3 nie biore, wole na sucho a nie jakieś koksy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
typowe. Mój brat stwierdził że od kreatyny będę impotentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To widzę że w mojej szkole tylko ogarnięci są w tych sprawach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
ja raz jak powiedziałem ze biorę kreatynę to odrazu zostałem stracony w oczach wszystkich bo bez tego nic bym nie zrobił

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
mnie jeden powiedział, że bez gainera masy nie zrobię. A najlepiej jakieś carbo. Obraził się jak powiedziałem, że równie dobrze mógłbym jeść cukier w kostkach :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium