SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
uda rzeczywiscie jak takie balony


p.s jakie bierzesz suple??

pzdr i przyrostow zycze!!!

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Bo ty ****a Magik jesteś jak wstałeś siłą woli umiesz inne sztuczki? Zginasz łyżeczki siłą woli?

W **** do***any jesteś ładnie nie dziwię się ze nogi jak balony ja bym ****a chodzić nie mógł po takim treningu ale nie ma co się oszczędzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Rybas - mam nadzieje ze urosna bo jeszcze nigdy nie mialem takich przeyebanych treningow

wks slask - z rana :creatine magna power, przed treningiem mono, po tren mono i magna power, przed snem magna power
ale zostaly mi juz tylko 2 caps magna power
za to mam nowa puche mono, tym razem z treca: creatine micronized 200mesh+taurine

Avasso - w tym samym momencie napisalem u ciebie a ty u mnie
z tym przysiadem to bylo tak ze zrobilem podwojne dno i nagle czuje ze nie moge wstac
poczulem palenie w miesniach, pozniej nie czulem juz nic i nagle bylem na gorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
A co jadłeś dzisiaj smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci tylko powiem tyle: Mi całe życie barki nie chciały rosnąć, a na treningu Wodyna zaczęły, więc i Tobie nogi pewnie pójdą.
I nie narzekaj, bo kształt nie jest zły, czyli udo nie jest równo z kolanem jak nieraz widziałem. Masy tylko trochę brakuje i tyle

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-26 22:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
na sniadanie bialko, mleko z platkami(jajka sie skonczyly bo wczoraj sobie urzadzilem jajcarski dzien)
pozniej kasza z kurakiem oliwa i kapusta pekinska
kolejny taki sam posilek
po treningu ostrowia, carbo, pozniej kurak z platkami owsianymi zalanymi woda(nie chcialo mi sie ryzu gotowac)
zaraz wejdzie twarog z pestkami dyni i slonecznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo Wysu jest na niekończącej sie drodze do osiągnięcia niedoścignionego ideału
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Morales - mi na trenigu WODYNA wszystko idzie
a nog wczesniej w ogole nie cwiczylem dlatego nie szly
chcialbym takie nogi:
http://x.screeny.pl/ga7356/67d69b1f9653dd8cf3722010/akop.jpg

Iza - dlatego musisz mnie wspierac i nie dawac odczuc ze ide sam ta droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
trening nog w zasadzie bez zastrzezen, ciezary widac dobrze dobrane


poprzedni trening.. wiec tak.. kombinuj poreczae
jesli nie skombinujesz ich to półtoraki w SS rob po 6 powt , i tak bedzie sie liczyło jak 9+9

filmik z przenoszenia lezac
NIE MA POTRZEBY LEZEC W POPRZEK ŁAWKI !!!
NIBY PO CO?
JAK DLA MNIE MOZESZ LEZAEC NAWET NA PODŁODZE, ALE W POPRZEK ŁAWKI JEST NAJMNIEJ WYDAJNE

pamietam jak jeszcze robilem taka sama serie składaną to bylo 3+3 powt na ciezarze 72,5 przy wadze ciała 75

gdybym lezał w poprzek ławki to nigdy w zyciu bu sie nie udało
dlaczego?
bo bym fiknął salto w tył, ćwiercobrot na główkę albo półobrot na kolana

nie warto , a tak przy okazji miesnie szyi ponapinasz


jesli skarzysz sie na barki - tym bardziej rozwaz wersje na podłodze



wiosłowanie jednorącz widze ciezar nieduzy, po prostu powolutku dokładaj

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
WODYN - mozesz mi wyslac swoje gg na priva? bo czasami cos bym sie chcial dopytac na szybko...
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium