SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nie jest źle. Jest masa i lekka separacja to idzie dobrze. A jak z obwodem w udzie? Jest ponad 60?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby były zachowane proporcje to pewnie jeszcze z 4 cm brakuje. Ale ważne, że idzie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
no ja tam sie ciesze bo nigdy takich "duzych" nie mialem
moze kiedys bede mial takie debowe nuki jak kulturysci

aha i powiem ci ze na twoim miejscu bym nie czekal do tych 95 w pasie tylko szybciej reagowal, bo jesli nie masz zamiaru startowac w zawodach to po co ci takie wahania wagi i wymiarow? rozumiem ze chcesz barki podgonic tak jak ja nogi, ale pewnie znasz dobrze swoj organizm i wiesz ze pozniej bedzie ciezko to spalic. uwazam ze lepiej zrobisz jak troche wolniej urosniesz, ale za to mniejszym kosztem zalewania sie
ja natomiast mam taki typ budowy, ze jak przestaje masowac to od razu chudne i to po calosci, dlatego sie nie przejmuje tluszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
no no niezła forma! bede zaglądał i zapraszam do siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że wielkie nogi=wielka dupa=szeroka talia. Ja przy moich nogach (przez 2 tygodnie zrobiłem +2cm) będę musiał cudować by zejść do wymiaru 80cm. I prawdopodobnie tego nie osiągnę, bo nie przykładając się specjalnie do nóg one rosną mi najbardziej - żeby tak barki chciały - dupa niestety też rośnie
No ale cieszę się tym co mam, cho jeden mięsień na przyzwoitym poziomie
Tak wyglądały moje nogi na redukcji (64cm), teraz jest +2 i pewnie szybko dojdę do 70cm.





Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-03-22 10:06:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
nóżka konkret - a że rośnie najlepiej to często tak jest że to do czego sie wagi nie przykłada rośnie bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Morales "niestety" musisz nogi dowalic , w planie jaki masz w poniedzialki masz przysiady po 15 powt, sugeruje box siady szeroko stojac okrakiem ponad ławą, wowczas zminimalizujesz prace dupy, czesc jejzadan przejmuja przywodziciele, pobudzasz tylko jej dolna czesc, wiec w ubraniach najbardziej schowaną .

Wysu, na tych fotkach to jak inny człowiek , szczegolnie klata poszła do przodu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
szczegolnie klata poszła do przodu

Ja też tak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Grott - dzieki, obczajam jak tam u ciebie, ale jeszcze nie pisalem nic

Morales - zayebiste mysle ze takie by mi wystarczyly masowo, tylko je pozniej szlifowac i git

a dupa sie nie martw, wystarczy kilka razy w tygodniu robic tabate 30 sek ostro i pozniej 10 sek powoli,
tylko nie klasycznie 4 minutowa bo bedziesz mial ksywe "speedy morales"
najlepiej pracuja poslady jak jestes na gorze

WODYN - dzieki

adzik123 -

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-22 17:33:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium