SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jest Progres to najważniejsze! Siady też mi się podobaja. Od dzisiaj jedziemy na tym samym wózku (założyłem dziennik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
pozostale filmiki z dzisiaj:









----------------------------------------------------------------------
Avasso - dzieki ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Przechwyt robisz? Jesteś lewo ręczny? Filmik z Mc z dupy trochę bo nie widać górnej części wyżej stawiaj aparat to wtedy można coś wnieść ale to już nie moja działka jeżeli chodzi o Mc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jedna reka nachwytem a druga podchwytem,
i w kazdej serii zmieniam rece
a jestem praworeczny

no moglem wyzej dac w sumie ale myslalem ze najwazniejszy jest odcinek ledzwiowy a to widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Podziwiam Cie za cwiczenie w takich warunkach, mi by sie nie chcialo... czemu na silownie normalna nie msigasz? wolisz u siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wysu coś mi się technicznie nie podoba ten mc,nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie ale dziwnie to jakoś wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
hehe dzieki Dee-Jay
lubie cwiczyc na chacie poza tym oszczedzam czas i pieniadze,
posilki moge od razu robic i po treningu mam gotowe,
pozniej od razu prysznic i moge sie zajac czyms innym,
a jak pare razy poszedlem na silownie normalna to lacznie ze zjedzeniem posilku zajelo mi to okolo 3godzin.

jak sobie cwiczylem lajtowo z ciezarami ponizej 100kg to byl luz, ale teraz musze uwazac zeby cos nie pyerdolnelo na podloge itp wiec nie wiem czy za jakis czas sie nie zapisze na jakas silke, tym bardziej ze juz mi sie powoli ciezary koncza

a co sadzisz o technice przysiadow?
bo ty juz jestes bardziej zaawansowany w tym niz ja i pewnie widzisz jakies bledy...


Dawid - postaram sie nastepny raz nagrac z lepszej perspektywy.
mi tez to jakos dziwnie wyglada ale w sumie zawsze tak robilem

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-08 23:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bym chcial na chacie trenowac
duzo wiecej czasu a nie ... 1h dojazdów w 2 strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
j/ Giszman

tez cos w martwym mi sie nie podoba, chyba nie dociagasz do konca i nie prostujesz plecow, a siady moga byc, ale moglbys robsiz glebsze , te siady i ciag to jak szmata, wiec za******laj na normlana silownie , dorzuc ciezaru i zacznij tyrac bo trzeba zlamac pare serc w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnych serc dee... ja Ci to z glowy wybije jak zaczniesz silowo isc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium