SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie, jakby sie nie patrzec trzeba zmienic do wycisniecia ustawienie rak i dlani, sama sie zawsze nad tym zastanawim, bo z klasycznego "zlapania" po zarzucie z lokiami w przod, nie da sie bezposrednio wycisnac sztangi w gore. osobiscie przy takim polaczeniu nie mam lokci w gore lapiac sztange, ale nie wiem czy to prawidlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
jak bedziesz miala ten trening z profesjonalistami to nagraj jakies video
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
rozciągaj nadgarstki (czyli głównie ścięgna i mięśnie prostowników przedramion)
to chyba wiesz jak

Co do ruchu to łokcie wyżej oczywiście i luźniej trzymaj sztangę a mocniej zaciskaj zaraz przy wybiciu. Do tego jak zarzucasz to głównie przez wyprost tułowia i jedziesz sztangą po udach (nogami zrób wyskok) jak będzie w powietrzu to pochylasz się do przodu trochę i wyłapujesz na barkach.

obli- kazdy musi swoje ustawienie łokci znaleźć,





od 2:45

Zmieniony przez - Cobraf w dniu 2009-04-08 13:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Filmiku niestety nie dam rady obejrzeć :(
Został usunięty na żądanie .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dzieki Cobraf

demolub - filmik nie zostal usuniety, da sie obejrzec tylko trzeba wejsc na yt, bo umieszczanie na stronach jest zablokowane


WODYN:
mam pytanie, bo w sobote rano jade na swieta do babci i wracam w poniedzialek, a pozniej jade na czwartek, piatek, sobote do jakiejs wioski. z uczelni w ramach praktyk.

i zeby trening na tym nie ucierpial to wykombinowalem tak:

dzisij zamiast D3(klata z tricem i wioslem) to robie wolne,
jutro zamiast D4(nogi 12-15) robie D3
pojutrze robie D4
w sobote wolne tak jak w planie
w niedziele wolne zamiast D1 (bary, bic, ss podciaganie/wioslo)
w poniedzialek D1 zamiast D2 (nogi5-8)
we wtorek D2 zamist wolnego

i dalej nie wiem, czy w srode robic D3 czy zrobic w niedziele jak wroce z tych praktyk? i pozniej w poniedzialek D4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a ja mysle ze to troche przesadzone wymagania jak na podrzut siłowy

Wysu nie zdradza najmniejszej fascynacji Pc, wiec wystarczy zwykła zdrowa technika wycisku z podbicia, bez dotykania barkow tez miesnie urosną

pewne ciezary sa w ogole za lekkie zeby doszły na obojczyki

np jak tu 90kg a przeciez miesnie sie napracowały i nie groziło kontuzją



DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wysu

w okolicznosciach kiedy nie masz mozlio\wosci by cwiczyc w zaplanowane dni po prostu przesuwasz treningi dalej

jesli to mozliwe zawsze podniu treningu "gory" powinien isc trenng "dołu" a jesli to niemozliwe to trudno

zawsze staraj sie by podniu "dołu" był dzien bez siłowni


i tyle filozofii, trzeba byc konsekwentnym ale takze elastycznym w planowaniu a te 2 zasady Ci wystacza do podjecia decyzji



plan jaki zaproponowales zły nie bedzie

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja tak wlasnie przesunalem treningi
o 1 dzien

a w nastepna srode (dzien przed wyjazdem na te praktyki) zrobic D3 i D4 razem?
np rano klate z tricem i wioslem, a wieczorem nogi
czy poczekac az wroce i zrobic w niedziele i poniedzialek?

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-04-08 18:47:49

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-04-08 18:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
Wysu:
-przysiady "Tong-Po" jak to wygląda ?

pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
dawalem filmik na yt, wejdz na ktorys moj filmik, a pozniej "wiecej od wysu" i tam znajdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium