SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
no ortivin jest dobry, mialem kiedys i fajnie przechodzil katar od tego, teraz uzywam acataru i powiem ci ze C.H.U.J.A daje!!! a nawet jeszcze pogarsza sytuacje!
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja mam zajechane zatoki i co chwila krew z nosa leci
Ale juz powoli sie uspokaja Znowu treningi beda takie jak nalezy.

Wysu cos czytalem ze zamowiles 2x nitrobolon, teraz je stosujesz? czy na nastepnym cyklu?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
zamowilem ale niestety nie mieli juz tego
konczy mi sie kreatyna tzn zostalo moze na jakies 10dni,
a biore juz 27dni i sie zastanawiam czy zrobic jakas miesieczna przerwe i dopiero otworzyc nowa, czy od razu jak sie ta skonczy to otwierac nowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pociągnij tą kreatyne do 8-10tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

obliques



a mi sie nie podoba, ma za duzo pod pachami (czyt. plecy za mocno wystaja) jest to nienaturalne, IMO


a sześciopak to niby naturalniejszy bo taki masz gust?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szesciopak sie robi tylko z braku tluszczu w tym miejscu, w Afryce tez go maja a takie szerokie plecy ze rece nie da sie do ciala przylozyc to juz tak latwo sie nie uzyska. Troche oblosci - rownosci bardziej odpowiada mojemu poczuciu estetyki. No nie mowie ze jest on wzorcowy, ale taki mam zreszta pewnie nie bedac tak pociety ten pan wyglada atrakcyjniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no ale on ma wąska talie i biodra juz dzieki budowie szkieletowej!
pry okazji ma szerokie objczyki a razem z nimi łopatki

to akurat dosc naturalne, nie uzyskasz tego ani trenigiem ani dieta ani koksem

dodatkowo do zdjecia rozszerzył łopatkim wypuscił powietrze "z brzucha" i voila - efekt "skrzydełek" gotowy

nie widze w tym nic nienaturalnego

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-03-27 22:29:05

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
WODYN - mam takie pytanie:
jak bede nastepny raz robil nogi(5-8) to przesune progresje o 5kg i bede konczyl ostatnia seria na 125kg,

to nastepny trening mam robic przykladowo 110x8, 120x8, 130x8 czy jakos inaczej?

i co jest wazniejsze, zebym podniosl wiecej kg czy zrobil podwojne dno?

jesli mozesz to napisz cos wiecej na temat podwojnego dna, jakie sa korzysci itp, bo pewnie niewiele osob ma o tym pojecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium