SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Pamietam cie z fotek jak jeszcze forma była nie no teraz tez fajnie to wyglada, ale jak ty ta silke w swoim pokoju zmiesciles, niezla graciarnia, wlasnie np. ja mialbym wieksza motywacje jak w chacie albo w piwnicy bym mial silke pozdro i powodzenia, soga dam

Zmieniony przez - dlonrA w dniu 2011-02-04 15:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema

na poczatek wrzucam zalegle filmiki z treningu brzucha :

pierwsza seria unoszenia nog w lezeniu: +12kg x 19 powt.







druga seria :






trzecia:







i druga seria przyciagania kolan do klatki w lezeniu: +12kg x 14






XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX



Matth3w - dzieki za slowa wsparcia u ciebie juz pare razy bylem, ale jeszcze sie nie wpisalem


dlonrA - w pokoju mam na stale stojaki i obciazenie, a lawke trzymam w przedpokoju, gryf dlugi trzymam pod lozkiem, ale generalnie i tak jest rozpyerdol i zaden normalny czlowiek w moim wieku raczej tak nie mieszka dzieki za soga




xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


a teraz wypiska z wczorajszego treningu

4.2.11 BARKI

1. pp
30 x 8
40 x 8
50 x 8
60 x 8

2. unoszenie hantla bokiem w opadzie tulowia jednoracz:
22 x 10
22 x 10
22 x 10
22 x 10

3. unoszenie hantli bokiem stojac
12 x 12
12 x 12
12 x 12
12 x 12


komentarz:

trening straszny, zyebalem bo zrobilem go o 2 dni za wczesnie i to jeszcze dzien po klacie, a poprzedni trening barkow byl dosc ciezki i uzywalem w nim duzych jak na mnie ciezarow dlatego pewnie stawy i miesnie nie zdazyly odpoczac.

tak mnie nakurvialy barki jak robilem push press, ze czulem sie jakby mi ktos gwozdzie w bark od gory wbijal, ogolnie takie oslabione byly, nawet w przerwach miedzy seriami.

unoszenie hantla w opadzie jakos poszlo, a w unoszeniu stojac musialem zmniejszyc ciezar o 10kg w stosunku do poprzedniego treningu bo nie bylem w stanie uniesc ciezaru nawet do polowy zakresu ruchu...

pozniej jeszcze spompowalem lekko kaptur i bica, ale tego juz nawet nie zapisuje...



dietka:

1. sniadanie: 80g platkow owsianych, 125g sera bialego, 200g jogurtu, slonecznik, wiorki kokosowe, rodzynki

2. 100 g ryzu + ~160g kuraka + slonecznik + oliwa + ogorek

TRENING

3. 100g ryzu + ~180g kuraka + ogorek

4. 125g sera bialego, banan, rodzynki, troche mleka, wiorki kokosowe, slonecznik


pozniej przyszedl kumpel, wypilem 2 piwa, sciagnalem 4 buchy i mialem zayebista bombe wlaczyla sie swinia i zjadlem jeszcze snickersa, jakies kanapki z serkiem, wafle i chuy wie co jeszcze, wszystko co bylo pod reka dobrze, ze nie dalem sie namowic na wyjscie do maka bo to by zniszczylo moje starania o dobra rzezbe na brzuchu



XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


dzisiaj basenik, zrobilem chyba 48 dlugosci, ale po wczoraj mozg mi tak pracowal, ze mialem problemy z liczeniem masakra...

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2011-02-05 20:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Wysu co tak mało zajadasz ? Ja mając 17lat jem 2-3x więcej od Ciebie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczy 2 miesiace czy ileś tam i już bardziej do***any odemnie

Zasraniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No , no widzę brzuch musi nie źle dawać w kość !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
filmikow duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
arnold69 - w jakim sensie malo jem? ze posilki za male czy ich liczba powinna byc wieksza twoim zdaniem?
wiek nie jest jedynym czynnikiem, ktory decyduje o tym ile powinnismy jesc nie wiem ile wazysz, wiec nie moge sie wypowiedziec na twoj temat, ale jak dla mnie takie ilosci bialka, tluszczow i wegli jakie obecnie spozywam sa wystarczajace zeby sobie powoli rosnac


Rybas - nie pyerdol glupot tylko dawaj jakies foty z tej swojej zwierzecej masy

Matth3w - no nawet daje w kosc, chociaz wieksze zakwasy mam po treningu bez obciazenia, z duza iloscia powtorzen, np wczoraj zrobilem ponad 300 takich uniesien nog i przyciagniec kolan do klaty i dzisiaj nie moge nawet spiac lekko brzucha bo tak boli

Izabell - jest tego troche bo dawno nie wrzucalem i trzeba bylo nadrobic zaleglosci
jak bys miala czas to ocen technike z dzisiejszego wiosla, jakies dziwne mi sie ono wydaje, tak jakbym nie mogl do konca opuscic ciezaru i mam caly czas lekko ugiete ramiona. nie wiem czy tak powinno byc czy nie, staram sie opuszczac sztange jak najnizej zeby rozciagac najszerszy, ale caly czas mam z tym problem.



#######################################################################





wypiska z dzisiaj:

PLECY

1. podciaganie szeroko nachwytem
x 10
+10 x 10
+15 x 10
+20 x 10
+25 x 10
+20 x 12 dynamicznie

2. podciaganie podchywtem na szerokosc ramion
x 10
x 10
x 10
x 20 dynamicznie

3. wioslo nachwyt
60 x 8
70 x 8
80 x 8
90 x 8 film
100 x 8 film

4. szrugsy sztanga
70 x 20
80 x 20
90 x 15



komentarz:

troche zmienilem trening przez to ze ostatnio mialem caly tydzien przykurczone prostowniki i zrezygnowalem z jednego wioslowania na rzecz podciagania podchwytem, poza tym troche mi sie znudzil tamten trening i przez jakis czas bede robil taki

1. spoko, wszystko zgodnie z planem, na poczatku myslalem, ze nie bede juz dokladal kg, ale mnie podkusilo i udalo sie wykonac 10 powtorzen, jednak czulem, ze to jest moj maks, nie wiem czy opuszczalem sie tak nisko jak chcialem, a zapomnialem nagrac film... w ostatniej serii zawsze zmniejszalem ciezar do tego jaki byl w poprzedniej i wykonywalem maksymalna liczbe powtorzen bardziej dynamicznie i nieco plytszych, teraz udalo sie tylko 12 co wskazuje na to, ze juz raczej nie bede w stanie dokladac kg z treningu na trening, ale o tym pomysle pozniej nastepny raz zaatakuje 30kg i jak nie pojdzie 10x to wtedy bede cos zmienial

2. tutaj na razie bez obciazenia, wykonalem 10 powt, z lekkim zapasem i na nastepnych treningach bede cos doczepial
zobaczymy z czasem co to da

3. wioslo poszlo calkiem niezle, biorac pod uwage to, ze robilem je jako trzecie cwiczenie i plecy oraz lapy byly juz lekko zmeczone. udalo sie dolozyc 10g, ale zdecydowalem sie na mniejsza liczbe powtorzen niz ostatnio. ocencie na filmach jak to wyglada od strony technicznej, bo mam pewne watpliwosci, o czym juz wczesniej pisalem Izie...

4. szrugs spoko, troche chwyt nie wyrabial bo mam gruba sztange

na koniec zrobilem sobie jeszcze 2 seryjki na przedramie z takim malym hantelkiem, ale tego nie wpisuje

po treningu dosc solidnie sie porozciagalem, glownie grzbiet, bo po ostatniej walce z wioslami mialem lekkie bole w odcinku ledzwiowym.




dietka:
1. sniadanie: 5 malych kielbasek, franfurterek czy jakos tak z keczupem i 2 kromki chleba razowego, tak skromnie troche, ale nie chcialo mi sie nic robic wiec zjadlem to co mi dziewczyna dala pod nos

2. moj standardowy miksik twarogowy czyli 125g sera bialego chudego + 2-3 plastry ananasa, troche soku z puszki ananasa, wiorki kokosowe, ziarna slonecznika. smakuje za***iscie takie cos, polecam tym ktorzy maja problemy z jedzeniem twarogu jak mam wiecej skladnikow to dorzucam jeszcze jakies migdaly, rodzynki itp, ale akurat teraz mi sie skonczyly wiec tylko tyle.

3. 100g ryzu, 4 kotlety mielone, nie wiem ile wazyly, kilka ogorkow kiszonych + oliwa


TRENING

4. 100g ryzu, 180 g kuraka, papryka konserwowa



taka troche domowa micha dzisiaj, ale mysle, ze nie jest zle

mysle nad obcieciem wegli w nietreningowe bo wkurza mnie juz warstwa tluszczu na brzuchu i lekkie boczki, ktorych nie moge sie pozbyc za chuya. ale musze najpierw zakupic odpowiednie zrodla zdrowych tluszczow zeby czyms zastapic te wegle













tutaj widac, ze juz lekko mna buja do przodu, ale przy moich ~75kg to chyba normalne

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2011-02-07 22:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No przy Twojej wadze to już ładne wiosło prezentujesz

Podkowa pięknie się prezentuje na łapce, ja musiałbym zrzucić z 10 kg fatu i nie wiem czy byłby podobny efekt.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wysu jak patrze sie na Ciebie tak pięknie wypiętego to trudno mi sie skupic na technice

Chlopaki maja wieksze doswiadczenie to ocenia, ja sama mam chyba problem z wioslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Troche za mocno ugiete nogi i nie robisz pelnego wyprostu w lokciach

Poogladaj np Huberta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium