SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysu/Mój Dziennik Trenigowy/kwiecien57, maj77str. /new hope str.92

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
co do przenoszenia to tez spotkalem sie z takimi opiniami, ze w przypadku kontuzji barkow lepiej unikac tego cwiczenia, ale moge sprobowac, jesli nie bede czul bolu to bede robil


w zyciu nie slyszalem o tym, no chyba ze ktos ma zwyrodnienie stawow

jest tuzin innych cwiczen jakich nalezy unikac , to cw nie obciaza w zasadzie barkow, bo sily jakie tu dzialaja sciagaja bark w dół, podobnie jak w podciaganiu na drazku wąsko ...


cwiczenia gdzie miesnie ciagna barki w gore i w przod sa bardziej ryzykowne

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
wioslowanie polsztanga-ok
---------------------------------------------------------------

wyciskanie -ok
----------------------------------------------------------------

krzesla w kuchni- hmm... nie ok

krzeslo A:




krzeslo B:






-----------------------------------------------------------------

przenoszenie -ok

-----------------------------------------------------------------

aha jeszcze jedno pytanie

czy w przypadku barkow moge zrobic tez tak, ze w tygodniu nieparzystym zrobie podrzut, a w parzystym wyciskanie sztangi z klaty? albo hantli neutralnie
bo zawsze chcialem to cwiczenie porobic, a nie mialem gdzie, a teraz jak kupilem lawke i stojaki to mam

pozdro i dzieki za pomoc!

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-11 13:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
przyszla do mnie dzisiaj paczuszka ze sklepu sfd

moje:




kumpla:



co to za wersja stroma? mial ktos taka?


oraz mialem dostac shaker gratis a przyszlo cos takiego, nie wiem czy to gratis czy ktos sie pyerdolnal




wie ktos co to jest w ogole?

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-11 14:38:26

Zmieniony przez - Wysu w dniu 2009-03-11 14:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobre, no to sie ciesz, masz sobie omega3 z lnu z rożnymi pierdółkami. Suplement jak najbardziej na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
2 opakowania dostalem po 180 caps
czytalem na necie cos o tym i pisza ze na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na razie jeszcze dlugo bedziesz sie uczył podrzutu, niech miesnie rosna na dotychczas nieznanym im cwiczeniu , a kiedy pojawi sie zastoj to sie wprowadzi tygodnie A i B

poza tym proponuje wyciskanie hantla jednoracz stojac chwytem neutralnym, zerknij do Dziennika Wuchty34, juz po paru tygodniach ochrzcił je ulubionym cw na bary

dojdziemy do treningu barkow to sie wszystko ustali, na razie notuje uwagi w pamieci


a wyc sztangi z klaty cienkie jest IMO

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ok master
cos mnie dzisiaj prawa lopatka napyerdala
jak biore gleboki wdech to tak kluje ze az mnie zatyka

a chcialem sobie dzisiaj w pilke pojsc pograc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do shocka to oceniam go 5/10.

A ten storm to chyba nowa formuła?

Brałem starą i była zaj.eb.ista!

Ostrowia- też uwielbiam

Glukozamine kiedyś brałem ale na nic mi sie nie przydało.

Rośnij bro!

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja ta glukozamine oceniam tak ze jak mnie nic nie boli to znaczy ze dziala
wole brac zeby te stawy mialy jakis material to naprawy niz nie brac i czekac co sie stanie

wlasnie nie wiem co to za wersja storma, ale to i tak nie dla mnie tylko dla ziomeczka z ktorym zaczynalem przygode z silownia
moze kiedys wrzuce zdjecie z nim jak wygladalismy za czasow gimnazjum

P.S. tez rosnij rybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie nazywaj go tak bo bedzie dym

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch-pytanie?

Następny temat

nadgarstek - boli przy sciskaniu

WHEY premium