SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
To jak angole herbata z mlekiem :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wrzucam wczorajszy trening

Wyciskanie hantli na płaskiej
Wyciskanie na hummerze - skos dodatni, w każdej serii po 4-5 ruchach dwie przerwy 10s na złapanie oddechu - spory ciężar
Rozpiętki na butterfly + wyciskanie poziome na maszynie

Uginanie ramion z hantlami
Uginanie ramion nachwytem ze sztangą
Uginanie na maszynie z dropem

Dietka bez zmian.
Cardio z rana z psiakiem i po trening.
Dziś wolne od siłowego, skręcę jedynie 2x cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cardio robisz wg jakiegoś ustalonego planu czy tyle ile Ci sie akurat chce ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Teraz robię do oporu bo zbliża się tydzień amerykański w lidlu więc już pomału zaczynam sobie robić deficyt kcal który przez bity tydzień będę uzupełniać



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Znowu trzeba kupić całą palete masła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wole lody z masłem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ciasteczkowe najlpesze! Wykupie wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Ostatni mam sporo pracy i ciężko mi się wyrobić ze wszystkim, ale treningi lecą cały czas
Cardio 2x 40min bez zmian, z rana w formie spaceru z psem i po treningu siłowym - jedyny moment kiedy spokojnie mogę zająć się pracą i wiem ze nikt mi nie przeszkodzi.
Z racji na ilości cardio w diecie tez pełna swoboda, nie mniej jednak zszedłem z powrotem do 5 posiłków jak przed zawodami, niestety czasu brakowało na posiłek i nie raz jeden wpadał godzinę po drugim.

Na dzień dzisiejszy dieta wygląda tak:

1. Posiłek: 80g owsianych, 200g białek jaj, kalafior o marchewki tarte do oporu - budyń
2. Posiłek: 70g ryżu basmatii/makaronu/kaszy, 170-200g piersi z kurczaka, warzywa
3. Posiłek: 70g makaronu, 200g mięsa mielonego - sphagetti z passatą pomidorową, pieczarkami i cebulą
Trening
4. Posiłek: 70-100g ryżu basmatii, 170-200g piersi z kurczaka
5. Posiłek: jeśli są w nim węglowodany to 50g owsianych w omlecie lub 50g makaronu do łososia, 400ml białek jaj lub 200g łososia grillowanego, 60-100g masła orzechowego jak robie omlet.

Dziś wolne od treningu, machne tylko cardio wieczorem 40min.

Między posiłkami jak dzień luzniejszy a trenuje np. nogi wpada dodatkowy posiłek, czasem coś z Subway'a, kfc lub McDonald's - ich wersje fit posiłków tj kura i buła :)
Sylwetka jak najbardziej ok jak to na roztreniwaniu waga juz 81kg i na niej pozostanę
Do końca roku planuje odpocząć i utrzymać jak najlepszą sylwetkę przy wadze 80kg a od stycznia walczę o kolejne kg



Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-06-17 11:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
co do tygodnia hamerykanskiego już dostałem info że te lody sa kozak ale mega kaloryczne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
noo są kaloryczne :) takich sporych kawałków czekolady nie ma w żadnych lodach :)

UNS Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium