SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Także podchodzę w ten sposób do diety :) Poza tym 1 kosteczki czekolady nawet nie da się poczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Popieram, jak ładować to grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Jeden zrobił takiego cheata że dostał uczulenia na czkoladę pamiętasz Wojtku gościa ha ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na czicie leci wszystko i później na tronie powtórka z rozrywki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nie czujecie się źle po czicie ? mnie by sumienie nie pozwolilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Nie czujecie się źle po czicie ? mnie by sumienie nie pozwolilo


Iwona przez cały tydzień na prawdę baaaaaaaardzo ciężko trenuję także nie, nie mam wyrzutów sumienia po niedzielnym czicie. Ba, dzięki temu mam nowe siły i przede wszystkim chęci na kolejny wyczerpujący tydzień. Jak jeszcze sama coś przygotowuję to rozwijam swoje mini umiejętności kulinarne - zawsze coś innego się dzieje a nie cały czas to samo czyli siłownia i kurczak z makaronem na zmianę z omletem.
Swoboda w głowie też ma znaczenie -przynajmniej u mnie. Już raz się 'męczyłam' czystą jak łza miską i co? I więcej nie mam zamiaru tego popełnić w aż takim stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
eldomaly
Jeden zrobił takiego cheata że dostał uczulenia na czkoladę pamiętasz Wojtku gościa ha ha ha


haha pamiętam a 31 stycznia dołączy do niego drugi taki

Iccana
Nie czujecie się źle po czicie ? mnie by sumienie nie pozwolilo


Wręcz przeciwnie, do tego to w pewien sposób motywuje do dalszej pracy i daje "odpocząć"

Wczoraj szybki ale intensywny trening pleców i bicepsa:

Prostowanie ramio na wyciągu górnym + ściąganie drążka do karku szeroko 5x15-8
Uginanie ramion z supinacią leżąc na ławeczce skośnej + uginanie młotkowe stojąc 5x15-8
Szrugsy 5x12

Dzisiejsza dieta nieco urozmaicona z racji na to iż miałem nico więcej wolnego czasu:

1. Posiłek: 60g owsianych, 200ml białek jaj + 30g izolatu, 30g wiórek kokosowych
2. Posiłek: 300g białek jaj, 80g ryżu basmatii, warzywa
3. Posiłek: 200g mielonej wołowiny, 80g ryżu basmatii, warzywa
4. Posiłek: 200g łososia grillowanego, 80g ryżu basmatii, warzywa
5. Posiłek: 200g białek jaj + 30g izolatu UNS

Do wszystkiego cała masa warzyw, jak co dzień. Szparagowej wchodzi z 1,5kg dziennie. Na kolację drugie tyle w postaci pomidorów, ogórków, kapusty pekińskiej i czerwonej papryki.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
aż mi się apetyt włączył po tych fotkach! robisz jakis sosik do sałatki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Jogurty z ziołami/przyprawami czasem oliwa z oliwek jak makro pozwala Ale teraz wyczyściłem dietę z dodatków typu jogurt i jest jałowo Basmatii gotuję wg instrukcji z internetu tj. przemywam na sicie wodą, zostawiam z garnku z wodą, osuszam i dopiero wrzucam do gotującego się wrzątku - tak robiony wychodzi całkiem inaczej niż wsypany prosto z torebki. Nie klei się, cały czas jest sypki, wilgotny i nie potrzeba żadnych sosów oczywiście przypraw nie żałuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Lepiej Ci wchodzą białka jaj z ryżem niż z kurakiem czy to z innego względu taki mix?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium