SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Doris.K
Aż oko boli, że te orbitreki takie nieużywane stoją :D


Od stycznia się zapelnią, tzw."sezony" wjadą na rejony z noworocznym postanowieniem...ktore skonczy się 1 lutego wraz z koncem karnetu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sezon goni sezon - po nim będą kolejne postanowienia bo zaraz przecież ... wiosna/ lato/ wakacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
opalinho
Doris.K
Aż oko boli, że te orbitreki takie nieużywane stoją :D


Od stycznia się zapelnią, tzw."sezony" wjadą na rejony z noworocznym postanowieniem...ktore skonczy się 1 lutego wraz z koncem karnetu :D


Dokladnie tak po nowym roku kluby zawsze sa pelne to samo na przelomie kwietnia i maja, przygotowania do wakacji etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzisiejszy trening:

Wyciskanie siedząc na suwnicy + szrugsy z hantlami 6x 8-4
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 60st + ściąganie drążka wyciągu górnego nachwytem, szerokość ramion 4x 8-4
Prostowanie ramion na wyciągu górnym + uginanie ramion z hantlami 4x 8-4

Po wszystkim krótki metabolit:
60sek skakanka
30sek pompka + nogi do pajacyka
60sek skakanka
30sek plank walks
60sek skakanka
30sek pompka + dotknięcie ręką przeciwległego barku
60sek skakanka
30sek wysokie pompki

Cardio 30min na wysokim tętnie około 150 uderzeń.

Z racji na postanowienie noworoczne, leci trzeci dzień trzymania diety

1. Posiłek: 50g owsianych, 40g izolatu UNS, 200ml jogurtu naturalnego, 20g wiórek kokosowych
40g Izolatu
Trening
2. Posiłek: 100g ryżu basmatii, 170g piersi z kurczaka
3. Posiłek: 70g ryżu basmatii, 170g piersi z kurczaka
4. Posiłek: 70g ryżu basmatii, 170g piersi z kurczaka
40g izolatu UNS
5. Posiłek: 200g makreli wędzonej

Z suplementacji wpada do pierwszego i ostatniego posiłku po 2 caps Omegi 3, przed i po treningu po dwie miarki Loadera II i 2-3 razy w ciągu dnia jakiś spalacz.

Foto z dzisiejszego treningu:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Postanowienia sie trzymamy Trzeba teraz ścisnąć pośladki i trzymac formę . Potem czekać nas bedzie nagroda .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzięki! :)
Przeglądałem dziś stare fotki, przed debiutami w tym okresie ważyłem tyle samo a nieco gorzej wyglądałem, biorąc pod uwagę to że w tedy przygotowywałem się pod zawody, a teraz trenuje tylko dla siebie, pozwalam sobie na ustępstwa od diety (co 3 dni cheat day ) i mniej trenuje to sądzę że nie ma tak źle

Może też nie ma mega progresu jak na dwa lata ale cóż nie można mieć wszystkiego praktycznie rok przerwy spowodowany półpaścem i pracą na dwa etaty też swoje zrobił





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wielkością podobnie ale jakościowo przepaść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
SebastianMielecki
Wielkością podobnie ale jakościowo przepaść.



Może pod koniec tego roku uda się nabić znowu nieco kilogramów na podobnej jakości

Dzisiejsze nogi:

Prostowanie na maszynie 2x30
Przysiady 8x 8-4 - ostatnia potrójny drop
Leg press 6x 8-6
Przysiad przedni 4x 12-8
Prostowanie na maszynie 3x max

Dzisiejsza dieta:

1. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 10ml oliwy z oliwek, warzywa
Trening - w trakcie 50g Vitargo
2. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 500g ziemniaków
3. Posiłek: 200g tatara wołowego, 70g ryżu basmatii
4. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 70g ryżu basmatii
5. Posiłek: 200g łososia z grilla

Wrzucam foto dzisiejszego burgera z tatara wołowego



Dorwałem w tesco grillowane białka jaj, 8zł za 200g, drogo ale fajna sprawa raz na jakiś czas. Wrzuciłem na patelnie grillową i do sałątki, wyszło naprawdę smaczne.









Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-01-05 19:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ogromna różnica !
Jak te białka wędzone smakują? Dobre to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium