SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
bo było napisane uwaga dzik :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Doris.K
Cóż za pustki dookoła ;)


adkens
bo było napisane uwaga dzik :P


haha chciałbym ale jeszcze mi brakuje, dzik zaczyna się od 100kg
Pustki bo to sobota wczesny ranek, dopiero koło 16 zaczynają się ludzie schodzić jak wstaną z kacem i stwierdzą że trzeba odrobić nocne balowanie

eldomaly
Smak musial byc wyjatkowy :) ale na redukcji wszystko nam wchodzi :). Kiedys musze tez tak zrobic ha ha dodam jeszcze moj cynamon ;)


No smak mega hehe, curry i tego typu klimaty zmieszane z czekoladową nutą dały w efekcie na prawdę ciekawy doznanie smakowe

Dzisiejsze nogi:

Przysiad 6x9-8 tym razem nie szalałem jak ostatnio, ostatnia seria skończona z ciężarem 130kg
Prasa 4x8-6
Hack siady ze sztangą - tu znowu odwrotnie, więcej jak w zeszłym tygodniu i znacznie lepiej co do techniki
Prostowanie na maszynie 3x 10, max, max

Po wszystkim znowu krótki metabolit:

40 mt. climbers
50 spięć brzucha z nogami w górze
30 plank twists
40 wysokich kolan
30 in/out abs
20 głębokich przysiadów z dotknięciem ziemi

Przed treningiem 2 miarki Loadera II, w ciągu treningu i w ciągu dnia w sumie 30g BCAA, izolat UNS między 4 a ostatnim posiłkiem, z rana i na noc porcja magnezu.

Wrzucam jeszcze jedno foto z wczoraj:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Lemoniadowy
Doris.K
Cóż za pustki dookoła ;)


adkens
bo było napisane uwaga dzik :P


haha chciałbym ale jeszcze mi brakuje, dzik zaczyna się od 100kg
Pustki bo to sobota wczesny ranek, dopiero koło 16 zaczynają się ludzie schodzić jak wstaną z kacem i stwierdzą że trzeba odrobić nocne balowanie

eldomaly
Smak musial byc wyjatkowy :) ale na redukcji wszystko nam wchodzi :). Kiedys musze tez tak zrobic ha ha dodam jeszcze moj cynamon ;)


No smak mega hehe, curry i tego typu klimaty zmieszane z czekoladową nutą dały w efekcie na prawdę ciekawy doznanie smakowe

Dzisiejsze nogi:

Przysiad 6x9-8 tym razem nie szalałem jak ostatnio, ostatnia seria skończona z ciężarem 130kg
Prasa 4x8-6
Hack siady ze sztangą - tu znowu odwrotnie, więcej jak w zeszłym tygodniu i znacznie lepiej co do techniki
Prostowanie na maszynie 3x 10, max, max

Po wszystkim znowu krótki metabolit:

40 mt. climbers
50 spięć brzucha z nogami w górze
30 plank twists
40 wysokich kolan
30 in/out abs
20 głębokich przysiadów z dotknięciem ziemi

Przed treningiem 2 miarki Loadera II, w ciągu treningu i w ciągu dnia w sumie 30g BCAA, izolat UNS między 4 a ostatnim posiłkiem, z rana i na noc porcja magnezu.

Wrzucam jeszcze jedno foto z wczoraj:








Dieta bez większych zmian:

1. Posiłek: 50g owsianych, 40g izolatu UNS, 20g wiórek kokosowych
Trening
2. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 110g ryżu basmatii, warzywa
3. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 70g ryżu basmatii, warzywa, 10ml oliwy z oliwek
4. Posiłek: 170g piersi z kurczaka, 70g ryżu basmatii, warzywa, 10ml oliwy z oliwek
5. Posiłek: 400g białek jaj, warzywa, 10ml oliwy z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
a1) Wyciskanie sztangi leżąc 6 x 8-4;
a2) Wiosłowanie sztangi w opadzie 6 x 8-4;
b1) Wycisk hantli na skosie ujemnym 4 x 6 - 8;
b2) Wiosłowanie siedząc do brzucha 4 x 6 - 8
c1) Wyciskanie wąsko na suwnicy (lekki skos) 4 x 6 - 8
c2) Uginanie młotkowo 4 x 6 - 8

Krótki metabolit:
20 jump lunges
20 przysiadów z wyciśnięciem sztangi
10 burpees
30 sek skakanki
20 pompek z wiosłowaniem hantlem
20 star jump

Cardio 30min

Przed i po treningu po dwie mierki Loadera II, w trakcie treningu i po nim w sumie około 30g BCAA

Dieta bez zmian, między 4 a 5 posiłkiem izolat 40g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś trening samych dwugłowych + krótki metabolit

Martwe ciągi na prostych nogach 6x 8-4
Martwe ciągi sumo 6x 8-4
Uginanie nóg siedząc 4x 6-4

Do tego metabolit składający się z rzutów piłką lekarską, skakanki, choppingu z linkami kinesis, plank z rotacją, burpees, przysiad z wyciskaniem gryfu, pajacyki z linami

Wrzucam dwa filmiki z treningu







?list=UU-2jtrNJ3EyPe-Jro_XnldA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Lemoniadowy
Dziś trening samych dwugłowych + krótki metabolit

Martwe ciągi na prostych nogach 6x 8-4
Martwe ciągi sumo 6x 8-4
Uginanie nóg siedząc 4x 6-4

Do tego metabolit składający się z rzutów piłką lekarską, skakanki, choppingu z linkami kinesis, plank z rotacją, burpees, przysiad z wyciskaniem gryfu, pajacyki z linami

Wrzucam dwa filmiki z treningu







?list=UU-2jtrNJ3EyPe-Jro_XnldA



Dodam że jestem po całonocne grypie jelitowej więc uważam że kondycyjnie dziś dobrze wypadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dość nietypowe ćwiczenia :D
Czemu bez koszulki?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Bo było po pozowaniu i stwierdziłem że mokrej i zimnej koszulki już nie zakładam więcej



A tak naprawdę chciałem mieć filmik na instagrama w stylu Karmowskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jasne, przyznaj się że chciałeś się po prostu dobrze formą pochwalić :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium