SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
:D ja tam w nastepnym tygodniu mam pobudki 4:30 cały tydzien bo na 6 musze byc na sali :D za to dzis do 24 :) idzie sie przyzwyczaić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak tylko znajdę ten kanał to na pewno chętnie zaryzykuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Od jutra zmieniam dietę o 180st.
Jak już zdecydowałem się na start to tą końcówkę chociaż przypilnuję

po przebudzeniu 20g BCAA
45min cardio
1. Posiłek: 70g owsiane, 200g białek jaj, 10g masło orzechowe
2. Posiłek: 50g ryż basmatii, 170g piersi z kurczaka, 250g warzywa
3. Posiłek: 50g ryż basmatii, 170g piersi z kurczaka, 250g warzywa
TRENING
40-60min cardio
4. Posiłek: 50g ryż basmatii, 170g piersi z kurczaka, 250g warzywa
5. Posiłek: 50g ryż basmatii, 170g piersi z kurczaka, 250g warzywa
6. Posiłek: 400g białek jaj, 500g warzyw, 5ml oleju lnianego

Kalorycznie wygląda podobnie, jeden posiłek więcej więc może mniej będę głód odczuwał i co najważniejsze, warzywa mam już usystematyzowane co mam nadzieje pozwoli mi je ograniczyć i kontrolować a nie wrzucać w siebie w nieograniczonych ilościach dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Lemoniadowy

Na samą kolacje teraz wpadło 500g szparagowej, 1 500g kremu z brokuł i jeszcze 500g wpadnie bo smaczne 8 pomidorów, paczka pieczarek, cukinia i cała kapusta pekinska




to niezła gazownia musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Aż trudno sobie wyobrazić taką ilość warzyw zjeść na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Właśnie Wojtek, jak Ty możesz warzywa jeść i to w takiej ilości... pewnie Ci się ledwo w pojemniku/na talerzu mieszczą. Gdyby nie redukcja to owoce też byś ładował? Kolejny dramat...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Rokko
Lemoniadowy

Na samą kolacje teraz wpadło 500g szparagowej, 1 500g kremu z brokuł i jeszcze 500g wpadnie bo smaczne 8 pomidorów, paczka pieczarek, cukinia i cała kapusta pekinska




to niezła gazownia musi być


Esspumisan idzie w ilościach przemysłowych


Iccana
Aż trudno sobie wyobrazić taką ilość warzyw zjeść na raz


ojj a chętnie wrzuciłbym ich z dwa razy tyle

DamiosL
Właśnie Wojtek, jak Ty możesz warzywa jeść i to w takiej ilości... pewnie Ci się ledwo w pojemniku/na talerzu mieszczą. Gdyby nie redukcja to owoce też byś ładował? Kolejny dramat...





haha dokładnie w ogóle kto to widział owoce jeść


Na najbliższe dwa dni posiłki ogarnięte razem z warzywami Może jakoś wytrzymam
Od dziś wrzucam 2x herbata z pokrzywy i 3x po 2 tab uroseptu Woda bez zmian, 4-5L na dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
dobra decyzja na to się widzimy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Cielu7
dobra decyzja na to się widzimy :D


Dziś z rana waga 74.5 więc na pewno hehe :) podbiłem nieco węgle bo jak się martwiłem że waga nie zejdzie tak teraz może być za niska
Muszę spodenki kupić i bronzer, u Piotrkowicza widziałem Protan, Dreamtan i Jantan, Tego ostatniego miałem na Debiutach, Piotrek który proponujesz zakupić?

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-03-25 10:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobra decyzja ;)
Ciekawe ile ja tych warzyw wcinam dziennie, aż z ciekawości chyba któregoś dnia policzę ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium