SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Lemoniadowy
Cielu7
dobra decyzja na to się widzimy :D


Dziś z rana waga 74.5 więc na pewno hehe :) podbiłem nieco węgle bo jak się martwiłem że waga nie zejdzie tak teraz może być za niska
Muszę spodenki kupić i bronzer, u Piotrkowicza widziałem Protan, Dreamtan i Jantan, Tego ostatniego miałem na Debiutach, Piotrek który proponujesz zakupić?

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-03-25 10:31:51


Wg mnie Jan Tana Ultra1 najlepszy:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Kamil R
Lemoniadowy
Cielu7
dobra decyzja na to się widzimy :D


Dziś z rana waga 74.5 więc na pewno hehe :) podbiłem nieco węgle bo jak się martwiłem że waga nie zejdzie tak teraz może być za niska
Muszę spodenki kupić i bronzer, u Piotrkowicza widziałem Protan, Dreamtan i Jantan, Tego ostatniego miałem na Debiutach, Piotrek który proponujesz zakupić?

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-03-25 10:31:51


Wg mnie Jan Tana Ultra1 najlepszy:)


Więc jutro zamawiam Dzięki

Dziś z rana wpadło 45min cardio w formie spaceru z psiakiem, wieczorem siłowy i kolejne cardio ale już na rowerku

Dietka:

20g BCAA + tauryna
45min cardio
1. Posiłek: 70g owsianych, 200g białek jaj, 10g masła orzechowego
2. Posiłek: 50g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
3. Posiłek: 50g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
4. Posiłek: 50g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
Trening
40g Izolatu
40min Cardio
5. Posiłek: 50g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
6. Posiłek: 400ml białek jaj, warzywa, 10ml oliwy z oliwek

Na treningu zrobiłem barki i brzuch:

Wyciskanie na suwnicy 6x12-8
Wyciskanie hantli siedząc 4x12-8
Unoszenie hantli bokiem 3x10
Podciąganie sztangi do klatki 3x10
Odwrotny butterfly z linkami na bramie 2x20

Brzuch - 3 ćwiczenia po 3 serie 10-20 powt.

Po wszystkim 40min cardio na rowerku

Jutro pobudka o 6 i dwa personale, później jak będą siły tak wcześnie rano to wpadnie trening nóg i 40min cardio

Foto zapasu supli na najbliższy czas:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ciekawe ile czasu będziesz potrzebował by to spożytkować swoją drogą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Bcaa i glutamina leci na treningach przed porannym cardio i przed siłowym. Wit C 1g do pierwszego, ostatniego posiłku i po treningu, to samo ZinMag TricCrea i DAA zostają na okres od razu po zawodach a izolat 40g zawsze między siłowym a cardio

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2015-03-25 23:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szybko przyszło- jeszcze łatwiej się rozejdzie. W skrócie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Doris.K
Szybko przyszło- jeszcze łatwiej się rozejdzie. W skrócie ;)

Oby w mięsnie ;))

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Malina, Tiramisu, Kokos, Wanilia, Czekolada - smaki w takiej kolejności, malina i tiramisu - PETARDA uwielbiam z lodowatą wodą po treningu, coś pysznego, nie za słodkie, dosłownie idealne. Kokos i wanilia do mojego budyniu i to samo czekolada do różnych posiłków na słodko Ale te dwa pierwsze moim zdaniem najlepiej wypadają smakowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zaraz zaraz a gdzie orzech w tym wszystkim ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Doris.K
Zaraz zaraz a gdzie orzech w tym wszystkim ?;)


Ja nie zamawiałem nie jest zły nie mniej jednak nie ma podejścia do maliny i tiramisu po zawodach wpadnie mega shake tiramisu na gęsto mmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium