SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Finansowo to masakra faktycznie :-/ ale mam mega apetyt, zawsze niestety bez względu na to czy jestem na masie czy redukcji. Ale staram się ograniczyć, dziś wpadły tylko 3 worki szparagowej/brokuł - 1350g, paczka pomidorków koktajlowych - 500g, jedna marchewka. Teraz jeszcze jeden worek szparagowej wleci na kolację z jajkami i łososiem wędzonym

Tak nawiasem gdyby nie to że nie mogę słodkiego wrzucić to jakoś nie czuję tego że za 3 tygodnie na scene wychodzę wiem że forma nie jest super ale nie spinam się ma być fun a nie męczarnia, zwłaszcza że pomysł związany ze sceną pojawił się dwa tygodnie temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie wiem gdzie ty to wszystko mieścisz.
Ja tyle warzyw przez tydzień nie jem, a na masie to praktycznie wcale ich nie tykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wchodzi jak marzenie a przed snem wpadła jeszcze pekińska poszatkowana posypana cynamonem i słodzikiem - PETARDA zaraz po pomidorach ze stevią drugi mój ulubiony deser na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Lemoniadowy
Finansowo to masakra faktycznie :-/ ale mam mega apetyt, zawsze niestety bez względu na to czy jestem na masie czy redukcji. Ale staram się ograniczyć, dziś wpadły tylko 3 worki szparagowej/brokuł - 1350g, paczka pomidorków koktajlowych - 500g, jedna marchewka. Teraz jeszcze jeden worek szparagowej wleci na kolację z jajkami i łososiem wędzonym

Tak nawiasem gdyby nie to że nie mogę słodkiego wrzucić to jakoś nie czuję tego że za 3 tygodnie na scene wychodzę wiem że forma nie jest super ale nie spinam się ma być fun a nie męczarnia, zwłaszcza że pomysł związany ze sceną pojawił się dwa tygodnie temu




Miszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Słodzika na redukcji używałem też sporo, do kawy dawałem kilkanaście, bo inaczej była kwaśna, a do omleta 60 tabletek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
i nie mieliscie zgagi itp ? :P ogólnie słodzik mega zakwasza organizm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Ja też teraz ładuje po 100 tab ed hehe i nic mi nie ma ale serio spróbujcie z pomidorami, pekinska i cynamonem serio dobre chyba że już mam tak smak spaczony przez tą redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Żadnych negatywnych skutków nie miałem.
Na redukcji smak się wypacza.


Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-03-23 14:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Lemoniadowy
Ja też teraz ładuje po 100 tab ed hehe i nic mi nie ma ale serio spróbujcie z pomidorami, pekinska i cynamonem serio dobre chyba że już mam tak smak spaczony przez tą redukcję


Kapusta pekińska z cynamonem i słodzikiem? Wolałabym chyba sobie zapchać brzuch wodą
Wiem, że na końcówce redukcji człowiek się ratuje czym może i jest w stanie wymyślić na prawdę przeróżne rzeczy ale nie spodziewałam się, że AŻ takie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Doris.K
Lemoniadowy
Ja też teraz ładuje po 100 tab ed hehe i nic mi nie ma ale serio spróbujcie z pomidorami, pekinska i cynamonem serio dobre chyba że już mam tak smak spaczony przez tą redukcję


Kapusta pekińska z cynamonem i słodzikiem? Wolałabym chyba sobie zapchać brzuch wodą
Wiem, że na końcówce redukcji człowiek się ratuje czym może i jest w stanie wymyślić na prawdę przeróżne rzeczy ale nie spodziewałam się, że AŻ takie


Ja też
Wczoraj już w miarę ogarnąłem dietę i nieco mniej warzyw wpadło przez co dziś z rana sylwetka całkiem inaczej wygląda - bez ciąży spożywczej

Wczoraj było dość intensywnie, co jakis czas nagrywam z TVP Katowice materiał do programu Kierunek Zdrowie, poniedziałki 20.30 zapraszam jak ktoś chce mnie zobaczyć ale może lepiej tego nie oglądać

Wczorajszy trening:
Wyciskanie ma maszynie
Skos dodatni na suwnicy
Hantle płasko
Hummer skos ujemny
Rozpiętki na krótkiej bramie

Prostowanie na wyciągu z drążkiem
Wyciskanie hantlą zza głowy
Pompki na poręczach

Brzuch 3cw po 20-10 powt.

Po wszystkim 15min interwałów na bieżni i 40min cardio na rowerku :)

Od 5 byłem na nogach i wyjątkowo dobrze się czułem, o 7 personal, 10 nagrania do tv później mój trening a od 15 jeszcze 3 personalne. O 19 jednak miałem już kompletne odcięcie zapłonu z zawrotami w głowie łącznie :-/ ale przeszło po powrocie do domu :) Dieta bez zmian za wyjątkiem tego że warzyw wpadło tylko 1.5kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium