SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wrzucam foto wczorajszego śniadania









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Fajnie to wygląda, pewnie musiało być pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dla mnie to nie wygląda fajnie, nie jadam i nie lubię owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Dla mnie to nie wygląda fajnie, nie jadam i nie lubię owoców.



Nie znasz się, owoce są ekstra - oczywiście w rozsądnych ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Myślałam,że to sernik na zimno Fajne i kolorowe, tak lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mi to sie przypomnial kolorowy sernik z dziecinstwa z serkow homogenizowanych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Mi to sie przypomnial kolorowy sernik z dziecinstwa z serkow homogenizowanych ;)

Też taki jadłem jak byłem mały, dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Moja mama do niedawna jeszcze robiła takie, do póki ja nie objęłam stanowiska w kuchni Robię też czasem, ale bardzo rzadko i właściwie tylko w okresie letnim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Moja mama do niedawna jeszcze robiła takie, do póki ja nie objęłam stanowiska w kuchni Robię też czasem, ale bardzo rzadko i właściwie tylko w okresie letnim


A masz jakiś sprawdzony przepis?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wrzucam wczorajszy deserek

1kg twarogu chudego
2 żółtka
Izolat UNS Wanilia i Malina
2 łyżeczki stevii
200ml białek jaj
Galaretka light
1 banan

Twaróg zmiksowałem z żółtkami, podzieliłem na dwa pojemniki, w jednym zmiksowałem z izolatem waniliowym w drugim z malinowym.
Do obu dodałem po równo ubitych białek jaj i stevii
Wrzystko wylewałem do formy, i piekłem 30min w 170 i 30min na wyłączonym piekarniku.
W międzyczasie przygotowałem galaretkę, jak zaczęła tężeć wylałem ją na ciacho jeszcze w formie. Dodałem banany i następnego dnia delektowałem się serniczkiem fit :D

Kawałek ze zdjęcia mniej więcej, nie pamiętam dokładnie:
B: 30g
T: 1g
WW: 3g


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium