SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
też zawsze gotowalem am ale jak doszło do ladowania to i tak lecialy smieci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dwunastu nas było ale udało mi się dostać do dalszego etapu teraz stres bo nie mam układu dowolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dotarliśmy z powrotem do domu
Niesamowita impreza, mnóstwo pozytywnie nastawionych osób i znajomych z forum, zwłaszcza z UNS!

Udało się zdobyć trzecie miejsce, nie sądziłem że w mojej kategorii będzie aż dwunastu zawodników, na początku się ucieszyłem bo wiedziałem że nie przejdę dalej i minie mnie układ dowolny a tu pech trzeba było sciemniać, a radziliście mi to ogarnąć hehe następnym razem się posłucham

Dzięki wszystkim za wsparcie ale najlepszy był tekst Doroty jak wchodziłem na scenę "Pamiętaj o uśmiechu Czesiek" no to mi ten Czesiu z bajki się przyjął

Wrzucam kilka fotek:















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Hhehe no czesiu graty teraz odpocznij i widzimy sie w piateczek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzięki dzięki

Dziś na wadze było 74kg, więc 8kg do przodu :|
Wczoraj nic nie podjadałem itp. po zawodach wpadło 100g kaszy gryczanej, 170g piersi z kurczaka, warzywa, passata pomidorowa czy to co zwykle, jedynie węgli z kaszy więcej. Na ostatni posiłek sałatka z jajek z warzywami i dziś już normalna dietka jak tydzień temu

Trochę za dużo ładowałem ale nie było innej opcji bo wychodziłem pierwszy raz o 10 jakoś a później hmm 16 i 18 jakoś :-/ Mega rozstrzał :-/

Ładowałem średnio co 2-3h ale za dużo, teraz już wiem że spokojnie mógłbym porcje zmniejszyć o połowę. W sumie wleciało mniej więcej:

Zestaw śniadaniowy z MC Donalna
5x po 70g ryżu basmatii, do tego był słoik dżemu a później gęsty syrop glukozowo-fruktozowy
Wafle ryżowe około 20 sztuk, 100g płatków kukurydzianych, mleczko w tubce 1/4 opakowania

Najlepiej się czułem po ryżu z dżemem, najlepiej mnie nabijał i nie czułem go na żołądku, ale za mało go wziąłem więc później kombinowałem a w zasadzie to testowałem wszystko dla sprawdzenia. Dziś sylwetka zamazana, z rana wpadło 40min cardio a teraz uciekam na trening i jakiś interwał z cardio zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No ladowanie z glowa :) ja jeszcze mysle jakie zrobic zawsze bylo smieciami ale wychodze w niedziele wiec dylemat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Gratulacje, planujesz jeszcze gdzieś jakiś start?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pieeeknie Czeslaw !;)
Aczkolwiek bez slowa dyskusji powinienes byc 2 ! Ten chlopczyna przed Toba przeciez kompletnie podjazdu do Ciebie nie ma - najwidoczniej sie nie znam ;)

Raz jeszcze serdecznie gratuuuluje ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Gratulacje! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium