SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie no wiadomo, że tak aczkolwiek u mnie się to raczej nigdy nie przeciąga ze względu na to, że śpieszę się na kolejny posiłek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wczorajsze barki:

Unoszenie hantli bokiem
Wyciskanie hantli
Wyciskanie sztangi zza karku
Arnoldki + unoszenie bokiem
Krzyżowanie linek na bramie

Dieta:
1. Posiłek: 100g owsiane, 50g izolatu
2. Posiłek: 80g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
3. Posiłek: 80g basmatii, 170g piersi z kurczaka, warzywa
Trening
40g izolatu
4. Posiłek: 100g basmatii, 170g piersi z kurczaka
5. Posiłek: 80g owsiane, 300ml białek jaj + 20g odżywki białkowej, 50g masła orzechowego


Dziś wydarzyło się coś dziwnego. Obudziłem się o 4 w nocy...... sparaliżowany :|
Miałem bezwładne ręce i nogi, do tego problemy z mową. Na początku myślałem że poprostu jestem zmęczony więc mowa mi słabo idzie a że ręce i nogi bezwładne to pewnie zdrętwiały, ale po 2h jak nie mijało zacząłem się martwić. Koło 7-8 obudziłem żonę i powiedziałem co i jak, zaniosła mnie dosłownie (ona 40kg, ja 80kg ) do łazienki do wanny, posiedziałem chwile w ciepłej wodzie i dalej brak czucia. Po chwili zebrało mnie na wymioty więc znowu zaniosła mnie do toalety gdzie zwymiotowałem. Po wszystkim zaniosła mnie do pokoju i tam leżeliśmy 4-5h, czucie zaczęło wracać jak mnie masowała.

Nie mam pojęcia co się stało, pojechałem do pracy, na szczęście miałem tylko 1 personal ale już na nim siły nieco wróciły (w rękach) w nogach do teraz brakuje mi siły aby np zgiąć stopę grzbietowo albo zgiąć nogę w biodrze. Do tego bolą mnie mięśnie jak bym przeorał pole.

Dziwna sytuacja, jutro idę do lekarza i na badania,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ciekawe co Ci się przytrafiło.... Oby jak najszybciej minęło, powodzenia u lekarza !
Ps. Taka żona to skarb ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
obydwie strony tak samo zwiotczałe? chłopie objawy jak przy lekkim udarze mózgu ;/
może być naście innych przyczyn, ale nie lekceważ tego.. jak najszybciej do lekarza

Mamy Bartka w dziale (zambo) więc niech on powie co myśli, ja ekspertem nie jestem, ale bym natychmiast dzwonił po pogotowie

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2014-10-21 20:40:19

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Udar wykluczam, jako fizjo pracowałem 4 lata w szpitalu z udarowcami, jedynie móżdżkowy ewentualnie. Biorę pod uwagę jeszcze półpaśca, z którym męczyłem się rok temu 9 miesięcy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tak jak piszę Mariusz- ja bym od razu spanikowała i wzywała pogotowie albo po prostu jechała na ostry dyżur. Dobrze, że masz jakieś doświadczenie w tego typu schorzeniach więc mogłeś zachować zimną krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
nawet na personalu dziś jakoś dziwnie chodził jakby mu ktoś kijem golfowym w nere zaje...


mialem cos podobnego i nie którzy miewają że umysł się już budzi ciało jeszcze śpi, nie umiemy się ruszczyć i "coś" jakby na klacie nam siedziało. Nie którzy mawiają że strzyga ich dopadła ale to trwa klika do kilkunastu min a nie 4godz.

COś układem nerwowym musi się dziać :-/

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-10-21 21:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ja to bym już po pobudce dzwonił na pogotwie ;d czasami lepiej tak zrobić bezpieczniej a i wszystkie badania za free zrobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dawaj Wojtek info od razu jak tylko będziesz miał możliwość co tam się dzieje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

WHEY premium