SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Panie Janie, to moze kobiety (pamietam też reakcję Viki) ten typ agresji słownej inaczej odbierają? No, ale chyba dajmy już pokój i Szajbie i Tsu... bo znowu krówki bede musiała jeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik przeczytałam "kremówki"
Nie służy mi ta redukcja No kurde jak to zrobić żeby jeść na co się ma ochotę i redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Kremówki? To chyba Napoleonki?? Kurczę nie wiem, ale póki co najadłam się buraków i fety i nie chce mi się krówek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Widzę że zacietrzewienie odbiera zdolność czytania ze zrozumieniem. Hmm...
"Gdyby moja Szanowna Małżonka tak swobodnie pisała jak Tsu w swoim dzienniku, to złapałbym za kołnierz i wykopał za próg".

Mój wpis dotyczył hipotetycznej sytuacji w moim związku. Jak napisałem, był przerysowany w celu "wzmocnienia odbioru" przez czytelnika.
Jako że według mnie związek opiera się na partnerstwie, a nie dominacji jak uważa Paatik, hipotetyczna sytuacja mogłaby mieć odwrotny kierunek.
Swoboda to pojęcie względne. W dużej mierze zależy od "punktu siedzenia". Co dla Szanownej Małżonki będzie swobodną wypowiedzią, dla Szanownego Małżonka może być flirtem a dla Obserwatora obelgą. Z kolei swoboda wypowiedzi Szanownego Małżonka może dla Szanownej Małżonki nieść ze sobą znamiona zdrady małżeńskiej, gdzie dla tego pierwszego to nic nieznacząca paplanina.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, Szajba, nie drążmy już. Niech Ci tak będzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy to nie można powiedzieć, przepraszam nie miałem zamiaru nikogo urazić.
To okopywanie się do niczego nie prowadzi.

A w ogóle to czuję się zadziwiony, Tsu bardziej zależy na Szajbie który chce ja na korytarz wystawić, niż na mnie co rzekłem " dl ciebie wszystko", ach życie, życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Paawo ,bo kobiety wolą brutali ( nie mylić z damskim bokserem --to nie o Tobie Szajba ) niż ciepłe kluchy ,w miękkich bamboszkach ( to nie o Tobie Paawo )
,i wiele tu i o tym prawd pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Paatik
Kremówki? To chyba Napoleonki?? Kurczę nie wiem, ale póki co najadłam się buraków i fety i nie chce mi się krówek:)
Że też potrafiłaś zrobić takie połączenie.
Po nim to już nic by mi się nie chciało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo

A w ogóle to czuję się zadziwiony, Tsu bardziej zależy na Szajbie który chce ja na korytarz wystawić, niż na mnie co rzekłem " dl ciebie wszystko", ach życie, życie.

Pochopne wnioski.. ryzyko obrażeń w przypadku przejścia od słów do czynów w przypadku Szajby większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Tsubame33
paawo
A w ogóle to czuję się zadziwiony, Tsu bardziej zależy na Szajbie który chce ja na korytarz wystawić, niż na mnie co rzekłem " dl ciebie wszystko", ach życie, życie.
Pochopne wnioski.. ryzyko obrażeń w przypadku przejścia od słów do czynów w przypadku Szajby większe

Oczywiści są to rozważania czysto hipotetyczne.
Mam taką myśl - nie zmieniajmy wypowiedzi piszących (Szajba nie wystawia Tsu na korytarz).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium