SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fronty ostatnio robiłam z 60 kg i faktycznie gniotła sztanga trochę, ale szło wytrzymać.. spróbuję dołożyć do 70 kg i zobaczę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30550 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131081
Robiłem kilka lat temu z 75 kg.
Potem zrezygnowałem.
Nie czułem potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu, nie słuchasz ale my z adhd tak mamy.

Najpierw cel, potem technika następnie trening pod cel z odpowiednią techniką. (chyba że celu brak, a to przepraszam, zabawa najważniejsza)
Nie chcę linku wrzucać, poszukaj sama
Na tym drugim forum co Paatik go nie lubi a Fans nie polubił jest dziennik jednej kosmitki.
Babskie sprawy dziennik Zająca czy jakoś tak, zajrzyj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że ja nie słucham? No zdarza się HB mi nie szedł, zanim zaczęłam robić LB to klęłam na siady strasznie.. ale może od tamtego czasu coś się zmieniło. Poprubuję. Ciągi klasykiem idą lepiej niż sumo, to pewne. Narobiliście mi mętliku teraz a od myślenia głowa boli...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W siadach LB nie ma nic złego, wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
W siadach LB nie ma nic złego, wręcz przeciwnie.

Paawo... albo ja jestem słabo rozgarnięta, albo Ty masz ADHD mentalne... bo ni w ząb nie rozumiem czasem, co mi próbujesz przekazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
paawo
W siadach LB nie ma nic złego, wręcz przeciwnie.

Paawo... albo ja jestem słabo rozgarnięta, albo Ty masz ADHD mentalne... bo ni w ząb nie rozumiem czasem, co mi próbujesz przekazać

Mam ajakże, a słowo pisane mi nie wychodzi.
Czego nie rozumiesz? Jednym bardziej leży LB innym HB. Być może rekordy bić będziesz w LB albo jakiejś dogodnej dla siebie kombinacji ale to nie oznacza, że to jedyny środek treningowy. Tu trza kombinować i żadna rozpiska typu SS czy 5/3/1 nie załatwi sprawy, u Ciebie górna faza siadu słabsza, to rzadkość choć najlepsi też tak mają. Środek zaradczy siady z wolniutką fazą negatywną od góry do przełamania tej słabej pozycji a reszta w dól już szybko. Żaden Wendler poprzez gotowca Ci tego nie powie. Stąd mój szalony pomysł o poszukaniu jakiegoś klubu.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2019-01-20 20:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tsu, masz dostęp do kettli, rób fronty z kettlami. Mocno przesunięty środek ciężkości do przodu powinien przynieść rezultaty jakich oczekuje Paawo, o ile dobrze zrozumiałem jego oczekiwania, bo strasznie mętne te jego wywody
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo

Czego nie rozumiesz? Jednym bardziej leży LB innym HB. Być może rekordy bić będziesz w LB albo jakiejś dogodnej dla siebie kombinacji ale to nie oznacza, że to jedyny środek treningowy. Tu trza kombinować i żadna rozpiska typu SS czy 5/3/1 nie załatwi sprawy, u Ciebie górna faza siadu słabsza, to rzadkość choć najlepsi też tak mają. Środek zaradczy siady z wolniutką fazą negatywną od góry do przełamania tej słabej pozycji a reszta w dól już szybko. Żaden Wendler poprzez gotowca Ci tego nie powie. Stąd mój szalony pomysł o poszukaniu jakiegoś klubu.

Ok. Teraz dotarło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak utrzyma 70 kilogramowego kettla, to jestem za.
Mętne? Może troszku bo siedzę nad czymś takim, kurde prawie zapomniałem jak się nazywam. Ale co począć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium