SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Tsu - a jak tam SK? Ty już skończyłaś wyzwanie? Pytam się bo nie śledziłam zbyt dokładnie - wiem tylko ze Ty i jsdolan daliście radę z całego działu:) A jakie odczucia? Taki typ treningu ma jakiś sens? Jsdolan wrzucił pomiary, to wychodzi ze jakaś pompa jest - ale czy to ma przełożenie np. na wzrost 4ek w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tsu - a jak tam SK? Ty już skończyłaś wyzwanie? Pytam się bo nie śledziłam zbyt dokładnie - wiem tylko ze Ty i jsdolan daliście radę z całego działu:) A jakie odczucia? Taki typ treningu ma jakiś sens? Jsdolan wrzucił pomiary, to wychodzi ze jakaś pompa jest - ale czy to ma przełożenie np. na wzrost 4ek w ogóle?

Paatik, jutro zamierzam zrobic ostatni trening SK, skończyłam 2 tyg temu na 50 kg i to było 80%cc. U mnie jakoś widocznie nie przełożyło sie to na wielkość czwórek, też muszę taki test wykonać jak Jsdolan i pomierzyć sie przed i po treningu, ale to w sumie bez zaznaczenia, nawet jesli pompa będzie po, to długo sie nie utrzyma. Dla mnie bardziej istotny jest wzrost wytrzymałości i siły po tym treningu, ale i tak uważam, że zupełnie wystarczającym bodźcem byłoby 10x10.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsu, Ty tu?
Cieszym i witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
Tsu, Ty tu?
Cieszym i witam

I tu i tam co byście bliżej mieli do mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Tsubame33
Paatik
Tsu - a jak tam SK? Ty już skończyłaś wyzwanie? Pytam się bo nie śledziłam zbyt dokładnie - wiem tylko ze Ty i jsdolan daliście radę z całego działu:) A jakie odczucia? Taki typ treningu ma jakiś sens? Jsdolan wrzucił pomiary, to wychodzi ze jakaś pompa jest - ale czy to ma przełożenie np. na wzrost 4ek w ogóle?

Paatik, jutro zamierzam zrobic ostatni trening SK, skończyłam 2 tyg temu na 50 kg i to było 80%cc. U mnie jakoś widocznie nie przełożyło sie to na wielkość czwórek, też muszę taki test wykonać jak Jsdolan i pomierzyć sie przed i po treningu, ale to w sumie bez zaznaczenia, nawet jesli pompa będzie po, to długo sie nie utrzyma. Dla mnie bardziej istotny jest wzrost wytrzymałości i siły po tym treningu, ale i tak uważam, że zupełnie wystarczającym bodźcem byłoby 10x10.


Tsu pompa jest ale to raczej normalne po tylu powtórzeniach. Natomiast ja tez nie zauważyłem żeby obwody się zmieniły no może minimalnie ponad kolanem. Ogólnie oprócz wytrzymałości to raczej innych zmian nie odnotowałem . Może jakbym zaczął od większego ciężaru, no ale tak straszyli że to taki ciężki trening i trzeba ostrożnie zaczynać i.t.d. Po prawdzie to jestem trochę zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Może jakbym zaczął od większego ciężaru, no ale tak straszyli że to taki ciężki trening i trzeba ostrożnie zaczynać i.t.d. Po prawdzie to jestem trochę zawiedziony

Jechaliśmy jakiś czas na takich samych ciężarach, wiec u mnie ciężar był relatywnie cięższy... może chodzi o geny i włókna nie takie mamy w nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Tsu to nie włókna tylko sposób wykonania oczywiście Ameryki nie odkryłem ale panowie kulturmeni starają się utrzymać pompę w kazdym powtórzeniu Wy skupiliście się na wykonaniu ilości.To coś podobnego do tego co ja robię w WW tak kombinuję żeby wykonac jak najwięcej ruchów i jak najpóżniej spompować mięśnie
Teraz możecie to wykorzystać na nartach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
wycwiel

Teraz możecie to wykorzystać na nartach


No i z tą myślą między innymi zacząłem ten trening . Mam nadzieje ze w jakiś sposób będzie to procentować . Choć trening pod narty robię od dwóch tygodni, tak 10 - 15 minut dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się na narty nie wybieram... nie lubię sportów zimowych, zimy, mrozu...brr... najchętniej przehibernowałabym w jakiejś gawrze, tylko to pół roku wyjęte z życiorysu, a człowiek na wiosnę budziłby się coraz starszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
nie lubię sportów zimowych, zimy, mrozu...brr... najchętniej przehibernowałabym w jakiejś gawrze, tylko to pół roku wyjęte z życiorysu, a człowiek na wiosnę budziłby się coraz starszy...

Amen.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium