SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 4809 Napisanych postów 15145 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1173115
wejdź na siłowni na jakąkolwiek bieżnie czy rowerek z pomiarem tętna i porównaj z bandem
to chyba najprostsza sprawa
5 minut na bieżni 15km/h i będziesz wiedziała czy masz tętno niskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2109 Napisanych postów 2460 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 29018
Z przykrością rezygnuję z prowadzenia dziennika i aktywności na forum na czas bliżej nieokreślony.
Proszę moderatora o czarną kłódeczkę.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i wszelką pomoc, jestem niezmiernie wdzięczna i bez Was prawdopodobnie nie dotarła bym do miejsca, w którym jestem.. nie będę wymieniać, bo nie chciałabym nikogo pominąć..
Nie przestaję trenować, nie zmieniam planów, po prostu nie mogę zostać na forum z powodów osobistych.
Pozdrawiam wszystkich- Tsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 2595 Wiek 54 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32750
Pozdrawiam!

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4403 Napisanych postów 10585 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 550974
No szkoda.
Najlepszego

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9184 Napisanych postów 27051 Wiek 72 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1106037
Powodzenia na zawodach.
Tsubame - w razie zmiany decyzji każdy moderator może na Twoje życzenie otworzyć ten temat abyś mogła go dalej prowadzić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Fruti new