SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok 2011- rok Crocopa?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
http://www.crocop.info/2010/12/mirko-crocop-filipovic-interview-during.html

W sumie nie wierzę już w powroty Mirka. Kiedyś był osobą którą można było naśladować, dziś stracił w oczach wielu fanów. Jednak czy na prawdę chce znów wrócić do top? Czy dać jedną - dwie walki dobre by nabić sobie portfel i znowu przegrać z kimś z czołówki z UFC? A może powrót do Japonii? Zobaczymy...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tam w niego wierzę. Jeśli tylko weźmie się w garść i zmusi do ciężkich treningów to... czemu nie?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Mirko to zawodnik do którego mam duży sentyment... Jak widzę jak teraz dostawał oklep to mi się łezka w oku kręciła. Sam zresztą wypowiadał się przed poprzednimi walkami, że walczy żeby podreperować portfel, czy coś takiego. mówił poza tym że jest już trochę stary i trzeba będzie myśleć o emeryturze. Czyżby ktoś mu wjechał na ambicję i zmienił plany??

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
CroCop to już chyba sam nie wie czego chce. Aż przykro patrzeć co ten niesamowity (niegdyś...) fighter wyczynia pod koniec swej kariery.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-12-26 15:07:56

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Może nie chce się pogodzić z tym że już koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
A dlaczego niby to już koniec? Myśle że mógłby jeszcze powymiatać. Cro Cop extreme hard, wg mnie wszystko możliwe jeśli chodzi o tego gościa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
postawił byś na niego pieniądze w jego przyszłej walce ?? Bo ja nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
A ja tak. Bo dobry kurs by był No i bardzo go lubię

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
niestety wysokie kopniecie w dzisiejszych czasach nikogo już nie zaskoczy...

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Już miałem nadzieję, nie nadziać się na żadne info o CC, dotyczące jego powrotów na ring . Jeśli naprawdę przeszedł te terapie i to co tam w artykule jest, to mógł o tym pomyśleć wcześniej trochę.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Główny problem Mirka to jego nastawienie psychiczne, a nie umiejętności walki. Cro Cop jest niezdecydowany, sam nie wie czy ma ochotę walczyć. Jak widać teraz poczuł napływ ambicji i nie zdziwiłbym się, gdyby znów zaczął wymiatać. Bez jaj czy przegrane z Dos Santosem i Mirem to coś tak poważnego, że spowoduje wykluczenie? Nie! Zobaczcie na rekord Cro Copa, nie jest zły (bilans jego ostatnich walk też nie jest zły). Moim zdaniem MMA wcale nie poszło tak do przodu, problem tkwi w psychice.
Jak dobrze pójdzie to znów możemy zobaczyć śpiochów ukołysanych przez kopnięcie okrężne z lewej nogi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OCHRANIACZE PISZCZELI

Następny temat

Mamed Khalidov - Profil

WHEY premium