SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie racja, można i bosu podstawić pod krążki. Kto co lubi.
A już na poważnie to Tsu ma chyba kłopot z oderwaniem, więc to trzeba też ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Paawo no wiem, że ADHD czyli szybko, ale nie myślałam że to jakiś duży błąd. Mnie uczyli że sztanga musi dotknąć podłogi i tyle Tak powoli to nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
i wcale to nie jest błąd, wszystko zależy co chcesz osiągnąć
nie ma jednej słusznej drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Paawo no wiem, że ADHD czyli szybko, ale nie myślałam że to jakiś duży błąd. Mnie uczyli że sztanga musi dotknąć podłogi i tyle Tak powoli to nudno

Viki.. ja mam porównanie i wykorzystanie odbicia sztangi sporo ułatwia ponowne oderwanie Kiedy odłożysz sztangę, rozluźnisz i zepniesz na powrót pozycję, to oderwanie jest trudniejsze... ja mam z oderwaniem problem, więc powinnam robić sposobem Fanssa.. ale Ty wcale nie musisz... tylko sama powiedziałaś, że Paawo mądry jest, a mądrego trzeba słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, trzeba być nieufnym, analizować i myśleć, co nie oznacza że należy być zamkniętym.

A co do mnie, to jeden mądrala, też jak ja geniusz Albert Einstein się kilka razy sromotnie pomylił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle, że pomyłki Einsteina nie bardzo wpływają na moją rzeczywistość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
Tyle, że pomyłki Einsteina nie bardzo wpływają na moją rzeczywistość...

Nawet nie podejrzewasz jak bardzo on cały wpłynął.
Po Einsteinie świat już nie jest i nie będzie taki jak kiedyś. Wszystko się zmieniło, szkoda tylko, że nie robimy z tego użytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie chyba sobię muszę przybliżyć tego Einsteina trochę, tylko czy ja to ogarnę?
edit:
paawo
szkoda tylko, że nie robimy z tego użytku.

.. taka refleksja mnie naszła po próbach ogarnięcia teorii względności... że na *uj mi czwarty wymiar, jak zwykłego ”tu i teraz” nie ogarniam i własnego tyłka w MC i pompkach nie umiem przypilnować?


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2019-01-24 13:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsubame33
. taka refleksja mnie naszła po próbach ogarnięcia teorii względności... że na *uj mi czwarty wymiar, jak zwykłego ”tu i teraz” nie ogarniam i własnego tyłka w MC i pompkach nie umiem przypilnować?


Teoria nie taka skomplikowana, szczególna to ten słynny wzór, czyli że masa równa energii ale to nuda . Ciekawie zrobiło się przy ogólnej teorii, że dalej jest bliżej, że jak szybko biegasz to wolniej się starzejesz, że kettle leżące na podłodze ważą inaczej niż trzymane w rękach.
Ale nie to miałem na myśli, od czasów Einsteina zmieniła się nauka i postrzeganie rzeczywistości. A w szkołach nadal uczą fizyki sprzed 200 lat, co ja mówię uczy raczej wbija się w głowę nie dając myśleć samodzielnie. Nie da się już niczego odkryć prostą obserwacją. Nauka teraz polega na "myśli" abstrakcyjnej albo nawet niedorzecznej, a potem dopiero ubieranie tej myśli w matematykę i eksperymenty. Postąp teraz będzie możliwy dzięki ludziom myślącym niekonwencjonalnie i bardzo abstrakcyjnie.
A szkoła i system tworzy z nas bezmyślne maszyny. A właśnie to słowa Einsteina -

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umysle przed szesnastym rokiem życia.

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.

Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

itd.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium