SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsubame skok w 35 rok ;-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Tsu, odnośnie siadów..jeśli nie czujesz, że bez butów lepiej, stabilniej czy coś to wracaj do butów. Z jakichś powodów zarówno ciężarowcy jak i spora grupa trójboistów ich używa. To po prostu narzędzie, takie samo jak sztanga czy hantle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
ajazy
Tsu, odnośnie siadów..jeśli nie czujesz, że bez butów lepiej, stabilniej czy coś to wracaj do butów. Z jakichś powodów zarówno ciężarowcy jak i spora grupa trójboistów ich używa. To po prostu narzędzie, takie samo jak sztanga czy hantle.
A czy strój na zawodach nie jest określony przepisami?
Slipy kulturysty muszą mieć co najmniej 1 cm szerokości i występują boso.
Fitneski mają szpilki o określonej wysokości słupka a majtki mają zakrywać (nie pamiętam dokładnie) 2/3 pośladków (z tego co się widzi na zawodach to widać je całe i sędziowie nie protestują ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajazy
Tsu, odnośnie siadów..jeśli nie czujesz, że bez butów lepiej, stabilniej czy coś to wracaj do butów. Z jakichś powodów zarówno ciężarowcy jak i spora grupa trójboistów ich używa. To po prostu narzędzie, takie samo jak sztanga czy hantle.

Ale gorzej bez butów to wygląda czy coś? Czy tak po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Odniosłem wrażenie, że troszkę głębokość w niektórych powtórzeniach uciekła. Tzn. jak chcesz, to siadaj bez butów, tylko nie sugeruj się zdaniem postronnych, a własnymi odczuciami. Tylko to chciałem napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odczucia nie były złe, ten rack ma dość wysoką asekurację i jak schodzę maks nisko, to robi się deadsquat. Bez butów asekuracja robi się jeszcze odrobinę wyzsza, ale to 1-2 cm, wiec nieistotne pewnie. Jeszcze będę testować, zanim podejmę decyzję w butach, czy bez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
fanss
Paatik

Patrzę na tytuł Twojego dziennika i za każdym razem czytam "Tsubame - skok w bok":)


Kiedy Ty wyrosniesz z tej gimbazy?

Może ja już w druga stronę podążam? Tzn. dziecinnieje na starość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Paatik
fanss
Paatik
Patrzę na tytuł Twojego dziennika i za każdym razem czytam "Tsubame - skok w bok":)

Kiedy Ty wyrosniesz z tej gimbazy?
Może ja już w druga stronę podążam? Tzn. dziecinnieje na starość?
Wydaje się, że jesteś daleko od tego stanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i nie bardzo wiem, co miało znaczyć, ze mam sie nie sugerować zdaniem postronnych, skoro wszyscy są postronni a ja sama g***o wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie widzę, żeby się jakoś różniły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
87,5 tak na granicy. Ja bym spaliła ;) 90 kibel straszny juz. A buty do siadow to nie jest fanaberia. Silnaś. Pomimo kibelka te 90 poszło jakby było ładnych kilka kilo zapasu jeszcze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Następny temat

Siłownia - jak zacząć

WHEY premium