SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skok wzwyz, skok w dal

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1883
Witam. A wiec tak.. mam 15lat (2gim) trenuje chyba od wrzesnia skok wzwyz, moja zyciowka to 170 ale zbliza sie do pobicia. Czasem na zawodach skacze w dal, ale ostatnio było średnio.. tak do 5.40 :\ ktore jest zyciowka sprzed poczatku roku szkolnego.. niedawno na koncu treningu skoczylem 5,60.. moje pytanie brzmi czy moge trenowac i to i to zeby wygrywac i jaka technika przy skoku w dal jest najlepsza? ja w dal skacze do pozycji kucajacej :\ a jak sie skacze zeby sie przewrocic na bok? z gory dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
do klubu lekkoatletycznego i poszukaj trenera!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1883
mam trenera, ale trenuje mnie do wzwyz. dzisiaj skakalem w dal i skoczylem prosto na dupe (jak te cwiczenia na materac) i zrobilem zyciowke 5.68 powinienem jakos popracowac nad skokiem zeby leciec jak na dupe i dodac nogi przy spadaniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rower

Następny temat

rower

WHEY premium