SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 Lat SKOK WZWYZ

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Pewnego razu, jeszcze w gimnazjum, bylem na zawodach miedzywojewodzkich w Mielcu. Zajalem III miejsce w skoku wzwyz. Skoczylem 180cm (mialem wtedy 173cm wzrostu). Bez przygotowania. Przed konkursem skakalem w szkole zaledwie kilka razy. Zwyciezca (z jakiegos klubu ze Stalowej Woli) konkursu skoczyl 190cm. Jak podszedlem do faceta ktory spisywal wyniki spytal mnie z jakiego klubu jestem. Zdziwil sie kiedy mu powiedzialem ze nie jestem w zadnym klubie.
Ok dochodze do sedna. Bardzo chcialbym cwiczyc skok wzwyz w jakims klubie. Moze ktos mnie chce? Niestety miejscowosc (KROSNO) do ktorej uczeszczam ze w zgledu na szkole nie oferuje mi totalnie NIC. Moze Rzeszow? TERAZ mam 181 cm wzrostu no i dobry wyskok. Moze jakies rady, propozycje? Licze na was.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
badz wytrawy, uparty, cierpliwy. jesli w twojej miejscowosci nic niema to poszukaj w okolicy. jak znajdziesz wal do trenera i mow jaka sprawa. jesli kolo jest ok to ci pomoze.powodzenia

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2319
Stary za***isty wynik jak w gimnazjum bez przygotowania, zadnej techniki to stary...a technika to w skoku w zwyż jest...zje..ważne. Każdy trener Cie weźnie. Tylko cos niski jesteś, ale wiesz Holm też:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolki > Salomon OptimaSport Men's

Następny temat

pompka do ROck Shox'a Pilota

WHEY premium