SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
POGADAŁES SOBIE JUZ CZLOWIEKU ? chyba tak to zegnamy i niezasmiecaj :) moze i gruby ale nie glupiomądra szkapa człowieku ... Tak w zanadzu dieta trening sen pompka jest na stalym poziomie leci dalej dzisiaj mialem pierwszy w zyciu trening na sprzecie powiem tylko masakra zeznia jak nic poprzezucalem sobie oponke 6/6 i posmigalem z walizka 110 kg z max 20 metrow po 2 razy ciezko jak nic :/ ale zoabcze co i jak dalej jutro zapewne bede zdychał :/

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
JAk będzie tu ktoś z modów potraktujcie kolege Fanapanka banankiem żeby nie było mu tak zabawnie... PS. 1 Krok do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Rysiu jakies fotki beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Postaram Sie O fotki ... dzisiaj zdycham plecy całe bolą a mam jeszcze dzisiaj zacząć nową prace przy rozładunku paczek będzie masakra :( ale musze wytrwac nie moge sie poddac Danke ibok

By Animal...

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
a wiesz co mi się zdaje?? że Ty mu poprostu zazdrościsz, tego,że stara się coś osiągnąć. Że je regularne i zbilansowane posiłki, że ćwiczy na siłowni i dodatkowo męczy się na aerobach. Zazdrościsz mu samo zaparcia bo Ty tak nie potrafisz,siedzisz przed tym komputerem, zagryzasz laysy i popijasz colą. Ale on, jesli wszytsko będzie robił dobrze to będzie wyglądał inaczej, a Ty już zawsze pozostaniesz taki jaki jesteś - chudy,zazdrosny i z kompleksami.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Twój nik mnie przeraża a jeszcze bardziej ilosc przeczytanych postów i wysłanych komentarzy .... https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/13.gif[/img]ciesz się ze jeszcze tu moda nie było bo byś dostał małego banka na ostudzenie zapału, założyłeś sobie konto do gnojenia ludzi czy jak ? nie tedy droga dzieciaku zjesz sobie masówkę na pół z kimś i myślisz że będziesz wielki ? powodzenia jedz dalej i pamiętaj że ludzie z sfd pomagają a nie szkodzą i każdy się myli … ale nie ty.... ciesz się ze jeszcze tu moda nie było bo byś dostał małego banka na ostudzenie zapału, założyłeś sobie konto do gnojenia ludzi czy jak ? nie tedy droga dzieciaku zjesz sobie masówkę na pół z kimś i myślisz że będziesz wielki ? powodzenia jedz dalej i pamiętaj że ludzie z sfd pomagają a nie szkodzą i każdy się myli … ale nie ty.... ciesz się ze jeszcze tu moda nie było bo byś dostał małego banka na ostudzenie zapału, założyłeś sobie konto do gnojenia ludzi czy jak ? nie tedy droga dzieciaku zjesz sobie masówkę na pół z kimś i myślisz że będziesz wielki ? powodzenia jedz dalej i pamiętaj że ludzie z sfd pomagają a nie szkodzą i każdy się myli … ale nie ty.... [img]../../buziaki/13.gif" alt="" /> i wiedz że w tym sporcie są różne etapy typu masa rzeźba czy siła moja masa poszła za daleko ale jestem na dobrej drodze ... powodzenia dzieciaku nie pisz bo robisz śmietnik jak chcesz popisać to są specjalne spam posty tam możesz pisać dowoli :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
olac go cieplym moczem i nie zawracac sobie glowy szczylem
powodzenia w dochodzeniu do celu

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium