SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
sam musisz ocenić czy jesteś ekto czy endo czy cos tam innego na wszytsko jest sposób. Wystarczy TROCHĘ znać swój organizm i przemyśleć odpowiednio dietę i trening (dodać aeroby)

pozdro

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
a w tej diecie co jest podana wyżej to co powininem zredukowac jeśli waażę 70 kg?? mógłby mi ktoś napisać odpowiedinie dawki do mojej wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ściągnij dziennik posiłków wtedy bez problemu obliczysz zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
RynkowskiD napisz jakie masz efekty na tym etapie brania NITRO, ile w obwodach poszlo i ile sila skoczyla o ile kg lyb %. Bardzo mnei to ciekawi bo sam sie szykuje na nitro, ostanio zwykle mono juz na mnie nie podzialalo zbyt rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Witam sorki ze nie wklejam co jak robie na treningach ale mialem prace i nie mialem na nic czasu :( wiec na dzien dzisiejszy z sila stoje tak MC nie probowalem na maxa jeszcze sproboje na sam koniec cyklu :) narazie 150kg w wyciskaniu na klate 102kg czyli +6 kg :) a przysiad 127kg czyli 16,5kg do przodu siłowo dla mnie ekstra wogule czuje sie ze to jest dobry trening :) nawet jak sie czasem poobijalem mialem pompke i to mi sie podoba waga na dzien dzisiejszy 80,5kg spadłem moze przez redukcje brzucha i kilka innych problemow ;/ więc w pasie 90,5cm czyli -7,5cm aeroby i trening brzucha co dwa dni daje w dupe co mnie masakrycznie cieszy łydka 40,5cm, udo 61cm, klatka 106,5cm normalnie na wdechu z napieciem 110,5cm, przedramie 34cm, biceps 39,5cm, barki normalnie 121,5cm. Ogólnie jak dla mnie super jeszcze pozostalo troche osprzetu jedna pucha nitro juz prawie poszła zoabczymy co dalej jak kumpel bedzie mial czas porobi foty i powrzucam :) napewno na sam koniec zrobie szczegulowa relacje :)narazie dziekuje tym którzy mi pomogli z treningiem i z cala reszta :) i dziekuje i pozdrawiam wszystkich którzy zagladaja i komentują :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
No no wymiarowo całkiem ładnie, -7,5cm w pasie Super!

Dawaj dalej!

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No widzisz a tak sie o ta redukcje tutaj ze tak powiem boxowalismy!efekty super dajesz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401
siemka!!
Co myslicie o nitrobolum dla mnie cwicze 1 miesiac i wczesniej troche cwiczeylem mam 18 lkat i 60 kg wagi myslicie ze bedzieprzydatny mam do dyspozycji 100 zl jak myslicie??? z gory dzieki i czekam na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Adrian spadaj do działu Dieta

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
100zl mali NII kosztuje 109zl JW do dzialu dieta i za ta 100 kup makaronow kasz cyca z kury oliwy i twarogu bo to sie przyda napewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium