SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
mam pytanko czy 15 min aerobow z rana i 15 min po treningu nie zaduzo czy jak ? licze ze cwicze 4 dni wiec w te dni bylo by po 30 min aerobow a w normalne po 15 min

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
hmm mi sie wydaje,że dobrym wyjściem byłby rano ( 3 razy w tygodniu) HIIT 10 minut i 20 minut aero po treningu.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Na poczatek dobrze ale nie ukrywajac jestes zalany troche!wiec jak juz sie przyswyczaisz to zarzuc rano z 30 min po treningu 40 rzeczywistosc ciezka ale konieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
do rowerka jestem przyzwyczajony jezdzilem kiedys 4 razy po treningu ale zaczelem chudnac na brzuchu i sie zmartwilem ze moge miec spadki na calym ciele bedzie trzeba zacząć :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
mhm dobry temat.Dołóż rano areoby 30 minut dziennie-np.szybki marsz z plecakiem obładowanym ksiązkami
nie pozostaje mi nic innego jak życzyc przyrostów i zdrowia

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
ten tydzien jade normalny trening lecz dodalem kilka cwiczen jak np rozpietki przenoszenei za glowe zmniejszylem troche obicazenie bo niebęde sie forsował zaczełem juz obliczac diete ale jestem dopiero na robieniu posiłków po obliczeniu wyszlo mi 3868 kcal zaczełem juz stosowac aeroby ojj cieżko idzie brzuszysko sie poci ale daje rade jutro wkleje cała diete z obliczeniami i trening

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jescze za duzo te 3800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
tak mi wyszlo z obliczen ... ale jak bede ustawial posilki jak wyjdzie troche mniej to zostawie ... zreszta zobacze ;0

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
witam ciekawy temat
dobrze ze sie przekonales i nie boj sie odjac tych kalorii
rowerwek obowiazkowo tak jak wyzej pisali najlepiej rano
kup sobie TSe w miare dobry i tani
chyba ze masz kaske na SCORCH
a i jeszcze jedno nie wiem o ktorej masz trening ale nie musisz w kazdym posilku dawac wegli najwiecej dowal w okolicach treningu a na pozostale posilki jedz warzywa miecho i oliwe dobra sprawa

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2006-06-17 12:02:08

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Rynkowski: polecam Ci trening HST zarowno przy budowie masy jak i na redukcje, jak dla mnie najlepszy system
Miętki z ta plaska to nie do konca tak jest bo np. w HST to jest podstawowe cwiczenie i przy kazdym cyklu ciskam sztange a klata ladnie rosnie... no ale to troche inny trening jakby nie patrzec
Powodzenia zycze,
pozdr.

----===<|MaLuCzKi|>===----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium