SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Musisz wychodzić na dwór i piłke rzucać będzie biegać wtedy zwiększy się jej zapotrzebowanie kaloryczne i jeżeli bedzie miała bilans ujemny będzie "chuść"

Potem po miesiącu będzie wchodzić do puszki po kreatynie jak dobrze pójdzie... tak jak mój pies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
świry

jak tam ? idzie redukcja ?

moj dobry sposób na lekka redukcje i podrasowanie mięsa to :
-białka w granicach 2,5g na kgmc
- węgle w okolicach 3,5 g na kgmc
tłuszcze reszta zapotrzebowania.

Bilans na zero.
Masa idzie, fat lekko i powoli spada.
W ciagu 4 miesięcy -7cm w pasie reszta wymiarów taka sama. no w granicach 0,5-1 cm.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


Sseezzaarr cała sytuacje masz przedstawioną na gg więc wiesz... wisi mi to co twój brat pisze ale gróbych ludzi to on jeszcze nie widział ... zobaczymy jak on pojdzie do przodu do nastepnych wakacji i porównamy kto co zrobił w rok :) pozdrawiam
Chaczyk SOG kreatin-hund hahaha nie moge z tego ile to maleństwo waży ? :) nie no moj pies zaczoł spadac z wagi jest lato cieplo matka go katuje na doworze biega dyszy no i jest dobrze ale ona ma tendencje do tycia bo byla sterylizowana w ciagu dwóch miesięcy z 5 kg zrobiło sie 14 kg przy normalnym jedzeniu ;/ wiec wiesz ... ;/ kiszka niesamowita ale jest zdrowa jak narazie i to sie liczy te foto to jak miala 5 kg po wzięciu ze schroniska :) masakra
Don Garcia a tam świry co do sposobu narazie zostane przy swoim :) ale napewno sproboje kiedys

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
ale schab z tego Twojego psa

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Jankiel88 ty całe życie o jedzeniu wiem że fajne mięcho ale ty chyba lekką redukcje robisz no nie więc ni ci z mięcha :D

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
I jak te nitro bo slyszalem ze po jednej puszce 500gram

na pompuje a po paru dniach cala pompa spada to prawda???

jak zabespieczyc te spadki?

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
4 dni temu skończyłem nitro i czuje sie lekki spadek wiadomo ale nie az taki ze max jutro będzie podsumowanie z fotami w najgorszym wypadku w niedziele :)

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2006-07-28 22:51:57

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
wiadomo ze pompa troche spada a czy rozmiary widocznie spadaja???

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
niewiem bo ja sie nie widze moze to powiedziec ktos znajomy ale tak jak mialem 40 w lapce tak narazie mam i bede to trzymał bo szkoda stracic ale sie zobaczy :) narazie skończyłem nitro i ostatnie 2 tygodnie męczyłem scorcha i topilem fałdy :P

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
a ile miales przed nitro???

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium