SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
39 cos kolo tego troszeczke może poniezej czasem 38,5 zależało od dnia :// ale teraz obecnie 40,1

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
to slabo cos ci na tym nitro podskoczylo

ile wogle masy lyknoles nanim

stosowales same nitro czy z czyms

oczywiscie dieta chyba byl;a???

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
słabo niewiem ja mam jakiś smieszny biceps tric mam ładnie rozwiniety a bic tak chodzby nieproporcjonalny ile masy skoczyla do 84 ale teraz jest 79,5 bo redukuje sadlicho :D dieta była poczytaj na poczatku i potem w środku jest opisane co i jak :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Siem, teraz przegladałem posty testowe i zobaczyłem, że pytałeś ile mój pies waży, a byłem na obozie i wczesniej nie mogłem odpisać.
Więc pies waży 2,2kg ale wiesz... lato jest teraz na rzeźbie jest. W zime bedziemy się masowac to mysle że z 2,5będzie ważyć.

Czekamy na podsumowanie i jakieś foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
chaczyk nie kłam.
On się tam nie zmieścił.
rozcinałeś puche bo mu noga wystaje z lewej strony

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
CZEKAM NA FOTY OD KUMPLA BO WLASNEJ CYFROWKI NIE MAM :/ I WALNE ZAKONCZENIE I PODSUMOWANIE :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


PODSUMOWANIE

Na wstępie chciał bym podziękować wszystkim którzy tu zaglądali i zostawili wpis a także wpłynęli pomocnie na zmianę mego nastawienia co do diety i wogóle … a także chciał bym przeprosić za ubogość testu ponieważ niemam cyfrówki i nie miałem jak robić fot posiłków a tak że częstych fotek :(

Cel: MASA

POMIARY:

Waga: 80kg – (85kg)  do czasu redukcji brzucha i ostrego lata :( obecnie 79,5kg
Przedramiona: 33,5cm - (34,5cm)
Biceps: 38,9cm - (40,1cm)
Klatka: 102cm - ( 107cm )
Barki: 119cm – (125cm)
Pas: 98cm – (88cm)
Udo: 60,5cm – (63cm)
Łydka: 40,5cm – (42,5cm)

foty Poniżej co do zmian i różnicy to zależy jak kto patrzy :)

takie małe sprostowanie co do masy ciała po 3 tygodniach masa z 80 wskoczyła na 85 ale większość miałem tłuszczu na brzuchu po zabraniu się za brzuch i zmianie diety i podejścia do sytuacji i przy dobrym słońcu które sprawiło że koszulke wyżynałem co kilka minut z potu zrobiło się 79,5kg i -10cm w pasie :) ale teraz będę robił siłę i męczył brzuch dalej puki ciepło :D

Siłowo czuje się siłę i to znaczną co do wyników w TS to WL z 96kg poszło 102,5kg, w PRZYSIADZIE z 110,5kg poszło 127,5kg, w MC z 150kg poszło na 167kg :) ogólnie dobrze :)

NITROBOLON II
co do tej mikstury to na początku miałem wrażenie że dziwna sprawa … i wogóle ale jak zaczeła pompa narastać to nie robiło się już śmiesznie czasami wchodzi taka agresja na treningu że masakra smakowo dobry miałem dwa smaki orange i tropical osobiście wole tropicala, nitro nie wywołuje tajfunów w żołądku ani nic z tych rzeczy nie cofa się i nie odbija kwasem, co do ceny jak za ten produkt dobra sprawa osobiście polecam !!

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


Uda

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


Plecy

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


Bicepsy Tyłem

By Animal...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium