SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jak na 3 lata treningu to troche siłowo słaby jesteś, zobaczymy po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
tak tylko pierwsze dwa lata podchodziłem do tego bez zadnego sprecyzowanego celu chcialem szedłem nie chcialo mi sie nie szedłem i tyle miałem lajtowe treningi nie że na max, klatke mam najslabsza bo kiedys ja robilem tak se na odwal sie wiec wiesz a pozatym w ciagu ostaniego 1,5 roku miałem np trzy powazne kontuzje jak nadlamanie panewki w nadgarstku 6 miesięcy z buta właśnie ułmała mi sie przy wyciskaniu na klatke no rozcięcie lewej dłoni w wypadku samochodowym 3 miesiące z buta no i skręcenie stawu skokowego 2 miesiące z buta ... teraz sa efekty ale niepopuszcze tego i staram sie podciagnąc wszystko na równy poziom moze i jestem słaby siłowo wśród swoich rówieśników zawsze byłem słaby ale niedam sie i nie odpuszcze !! a moze to przez to ze tylko ja z moich znajmoych rówiesników wybrałem czysta drogę bez sezonostwa i ciagłego wbijania ...

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2006-06-04 08:20:18

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
sory za spam ale ja tez tak mam wybralem inna droge niz rowiesnicy... moze efektow nie ma ale liczy sie pasja i cel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
szczuplin spoko nic nie szkodzi ale prawda jest prawdą ale myśle że to da nam kiedys konkretny efekt i odpłaci sie pozytywnie !!

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
i jak Twoja opinia na temat tego gówna nb2?

Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
dośc konkretna puchnie sie dobrze po treningu w ciagu tygodnia przybrałem 2 kg na masie nie zalało mnie tłuszczem jak narazie daje rade i czemu gówna?

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak mi sie napisało

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
I po kolejnym treningu klaty i brzucha pompka konkretna pomimo że jestem zmęczony i podrapany i mam krwiaka na bicepsie i poprzecinane i opuchniete dłonie:/ bo transportowałem i przenosiłem płyty z znajomymi po 500kg :/ a mięsień czuć niemiłosiernie jak narazie 96 w pasie +3 cm ale narazie na to leje !! w bicepsie 40cm więc troszke napewno się spompował więc z 39,5cm będzie gdzieś normalnie reszty nie mierzyłem ale za 2 tyg zmierze wszystko w polowie cyklu i powiem co i jak :) dzisiejszy trening przebiegał nastepująco:
1.Wyciskanie na prostej 12x50kg/10x55kg/8x60kg/8x65kg/6x70kg
2.Wyciskanie na skosie 10x50kg/8x52,5kg/8x55kg/6x57,5kg/6x60kg
3.Wyciskanie na rzymskiej głową w dół 10x50kg/8x60kg/6x65kg/6x70kg
4.Brzuszki na rzymskiej 4x20p/2x50p

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
NITROBOLON II polecam .Jak brać to dwie 500g puch. cykl 6 tyg.U mnie po każdym treningu łapy pół cm więciej po wkręceniu się nitro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584


Mały BRK co prawda to prawda :) przepraszam ze nie wklejam aż tak fotek ale niemam własnej cyfrówki ale na wczorajszym treningu seezzaarr zrobił kilka. Na dzien dzisiejszy robie sobie 2 dniową przerwe bo dopadło mnie coś jak przeziębienie trzeba sie nałykac witaminek i poleżec i wygrzać się :) ale będzie dobrze wole odpuścić niż zdychać

By Animal...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium