SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Uda dobre.
Reszta - jak wyciagnie wnioski to coś z sobą zrobi ale gainery oddalbym potrzebujacym.
Kalorie obciął radykalnie, dodal białka i spalacz tluszczu od zaraz.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2006-06-11 12:01:45

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Heh skoro tak uważacie to spoko ja klatke robie po swojemu i tyle i nie bede niczego korygował skoro coś działa na mnie wystrczająco dobrze !! ibok powiadasz ze niewidziałem prawdziwej rzeźby tak? troche się mylisz ... ale okej tylko zastanówmy się nad jednym ile osob ktore sie wypowiada mowi ja na czysto na odrzywkach ? zadajcie sobie pytanie masa na czysto rzezba na czysto? nikt nie jest w stanie zwas sie przyznac bo sie wszyscy boicie i taka jest prawda i wisi mi krytyka moze i wyglądam jak tłusta świnia zalana tłuszczem ale nie wszystko powstalo odrazu ... !! moze jak robilem mase posuneło sie to o wiele za duzo i poszło w tłuszcz wydeło mi brzuch i tyle. ale nie koniec swiata bede z tym walczyl na wszelkie sposoby i tyle. TOMOT dziekuje ci bardzo za słowa otuchy wisi mi to powiem ci tak niemam proporcji OK mam tłuszcz OK jestem cwaniakiem ? niestety tu sie człowieku mylisz bo ty tak samo w dupie byłes i g**** widziałes !! wyglądasz o wiele lepiej ale na dzień dzisiejszy to chyba zjadles wszystkie rozumy :) Miętki kalorie juz obciełem ale jak narazie co do spalacza tłuszczu to nieskorzystam !! pozdrawiam :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ulany w***** jesteś. Nawet nie duży.
Daj sobie spokój z masą człowieku,
bo zaczynasz wyglądać jak kuleczka powoli...
i słuchaj bardziej doświadczonych - lepiej na tym wyjdziesz.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Może nie jestem specjalistą, ale Twój staż (podobno 3 lata) wygląda jak 10 dni. Jeśli już chce się uczestniczyć w teście to trzeba się przygotować na krytykę z strony tej, która się co nieco zna. Pamiętaj jedno, oni chcą Ci pomóc, a nie zaszkodzić, znając życie za jakiś czas będziemy Cie widzieć w dziale odżywianie, z pytaniem: jak spalić zbędny tłuszcz? Stosuj się do zaleceń, skoryguj co trzeba i jazda. Powodzenia

ps. Moim skromnym zdaniem, takie testy jak ten, nie powinny mieć tutaj miejsca... ale to tylko moje zdanie.


Zmieniony przez - akk0 w dniu 2006-06-11 12:51:04

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
CZytalem tylko pierwsza i ostatnia strone. Co do foto to porazka, wygladasz jakbys tylko czworoglowe cwiczyl. Nic dziwnego, bledy zarowno w diecie jak i treningu. Za wszelka cene chcesz lapac mase, niekoniecznie czysta-nie tedy droga. Ale rob jak chcesz...
Ludzie chca Ci pomoc, ale Ty wszystko wiesz najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Wydaje mi sie że koledzy mają racje, twój bf przekracza 20%, powinienes coś z tym zrobić

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
RynkowskiD - po pierwsze zmien trening na klate. Sama sztanga nie zbudujesz masy bo masz ciagle jeden i tan sam ruch do ktorego twoje miesnie juz przywykly koniecznie musisz dozucic wyciskanie chantlami rozpietki aby twoja klata wreszcie ruszyla z miejsca ciekawy jestem jak wyglada reszta treningu twoich parti Po drugie skup sie na diecie uloz ja pozadnie za duzo tych kalori wyliczyles masz zrobic pozadna mase miesniaowa a nie tluszczowa jak tak dalej pojdzie to dojdziesz wreszcie do 30% bf i bedziesz wygladal jak kulka tluszczu nie pisze tego na zlosc tylko abys sobie wreszcie usiwadomil pare rzeczy. Po trzecie wszyscy chca ci tu pomoc ale ty wiesz najlepeij z takim podejsciem nic nie osiagniesz bedziesz stal w miejscu... masz niby te 3 lata stazu a zachowujesz sie jak typowy sezonowiec ktory nei ma o niczym pojecia i pozjadal wszsytkie rozumy

jesli cie czyms urazilem to z gory sory ale takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Saib__ moze i wygladam jak kuleczka ale swoj rozum a co do sluchania doswiadczonych to mam swoje zdanie !!
akk0 moje 3 lata wyglądaja jak 10 dni ? hmmm jaki twoj starz i porównywalny do czego? niestety ale w dziale odrzywianie mnie nie zobaczysz :)
.Skowron. powiadasz fotografia porażka ? ukaz swoje zdjęcie pośmiejemy sie hahaha i mowisz ze ciwcze tylko czworoglowe? super pokaz swoja diete i swoj trening pośmiejemy sie idealny sezonowcu :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nom korwa mowe mi odjelo jak zobaczylem staz i twoje odzywki!towar konkretny ale wiedze to nawet sezonowcy maja wieksza .Nie bede sie wypowiadal na temat twojej budowy bo
TOMOT
MIĘTKI
KOJOT
juz to uczynili i nie ma sensu sie powtarzac.Posluchal bys SAIBA i MIETKIEGO bo chlopaki juz nie jednemu pomogli co nie ukrywam ze mi rowniez.Bylem w bledzie jak ty ze kg zjedzonego gainera przedkladaja sie na kg zdobytej masy i co??teraz redukuje sie juz pare miesiecy zeby wkoncu moc isc na plaze jak mlody wysportowany czlowiek a nie jak wilebiciel resztek z MCdonaldsa.Nikt nie chce Ci urazic tylko pomoc bo widac golym ok ze tej pomocy potrzebujesz
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Niech robi, co chce.
Mi to wisi w sumie,
jeśli mu się podoba.
Szkoda tylko towaru imo, bo tak wyglądać można chodząc na siłownię raz na jakiś czas i nie biorąc żadnych supli, nie mówiąc też o jakiejkolwiej diecie.

Smutna (nie dla mnie ) prawda.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium