SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec CM3 1250 King Size + Trec ClenBurexin II+ Trec HMB Liquid co myslicie o takim p

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Witam serdecznie wszystkich i jednocześnie proszę o pomoc.:)
Moja waga to 84 kg,wzrost 180cm od jakiegoś roku regularnie odwiedzam siłownie 3 razy w tygodniu mimo to mam ogromny problem z spaleniem tkanki tłuszczowej.Aktualnie biorę Trec CM3 1250 King Size +Trec HMB Liquid (5 tydzień)posiłki to 3 x 100 g ryżu białego,warzywa filet z piersi kurczaka gotowany na parze.Co myślicie o dodaniu Trec ClenBurexin II, czy te trzy produkty nie będą się z sobą gryzły i czy ClenBurexin II pomoże mi w spaleniu tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej? Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli nie idzie spalanie to pewnie coś z dietą nie tak
powinieneś obnizyć poziom wegli

ile trwa redukcja juz? ile zgubiłeś? ile jeszcze do zrzucenia?

hmb nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
hmb? wyrzucone pieniadze-https://www.sfd.pl/HMB__wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

a diete redukcyjna masz? aeroby robisz? daj fotke,to ocenimy co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
no z 92 na 84 kg spaliłem, aeroby robię na diecie nie znam się w ogóle ale nie jem nic tłustego praktycznie ryz,warzywa i filet z kurczaka tak jak napisałem wyżej .Niestety nie mam możliwości wrzucenia teraz fotki :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
no wiesz,ale od tluszczu niekoniecznie tyjesz
udaj sie do dzialu odzywianie,tam duzo poczytaj,na redukcji dieta powinna byc porzadna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dział odżywianie, nic tu po Tobie z brakiem podstawowej wiedzy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o poradę w sprawie suplementacji

Następny temat

Jakie białko? albo BCAA?

WHEY premium