SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wydaje mi się, że te wszystkie wyliczenia robisz na chybił-trafił i nie masz nawet pojęcia o swoim zapotrzebowaniu... o_0

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
saib___ szczerze to mało wiem na ten temat tak jak i do odrzywiania czy treningu ale obliczalem to wedlug jakiejs tam stronki tez post na sfd i wyszlo mi 3700 no ale myslalem ze jak dozuce z 700 kalori to nic sie nie stanie tymczasem zwoje tluszczu daly siwe znaki ;/ cóż ale znajde jeszcze raz co i jak sie oblicza oblicze na spokojnie wylicze jeszcze raz diete i zoabcze i napisze na nowo bo nie tędy droga

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Polecam Ci to:
https://www.sfd.pl/temat240536/

Nic więcej do rozpisania super dietki masowej nie potrzeba imo.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
dziękuje bardzo za pomoc heh :( oto co powiedzieli mi kumple z dziecinstwa " po ch** ci te przysiady martwy diety smieszny ryż do szkoły bierzesz ciagle z wodą pociskasz no i smieszne odrzywki jak i tak ch*** z tego masz bierz przyklad z nas liczy sie kto ile pier****** na klate a nie przysiad i martwy zaczeli piac masakrycznie i padł tekst pier******** se cykl z miech dwa miechy przed latem i jestes wyj***** i budzisz groze a ja sie zapytałem ale czlowieku ty robisz tylko klate bic tric i barki a on a po kiego ch*** mam robic plecy ktore rosna od klaty i barkow a nog nie robie bo jak chodze to mi same pracuja i rosną mowie spoko spotkamy sie za 10 lat a koledzy zaczeli sie piac hahaha i powiedzieli i tak będziemy więksi bo ty nadal będziesz tępy" troche jest to przygnębiające ale niepoddam sie zanic i jeszcze zobaczymy kto natym lepiej wyjdzie

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
ehhh co za ludzie...wkońcu sezon się zaczyna to się nie dziw rób swoje wytrwale i słuchaj mądrych pozdro

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Zmien towarzystwo, bo kolegów masz arcy głąbów Ułóż jeszcze raz dietke z tego linku co polecał _saib, to naprawde dobry plan ukladania diety krok po kroku.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
hehe pomysl sobie ze za aprę lat jak rpzyjdziesz kolejny raz na trening, spotkasz z kumplami, rozgrzejesz sie i zaczniesz ćwiczyć..to ci koledzy madrale beda w kącie czekac aż zejdziesz ąłskawie z ąłwki.A jak przypniesz najszerszy to sie zesraja z wrażenia i zakupią wiecej metki.
i nic im to nie da.A Ty zwyczajnie podczepsiz sobie ze 30 kilo do pasa i pojdziesz na drązek sie trochę podciągać..hehehhe
To piękne uczucie
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
jankiel88 Dokładnie będzie trzeba tak zrobić ...
-Tora- to nie moi koledzy ani towarzystwo ale spotykam ich czesto jak spaceruje z laska czy ide do sklepu siedza chlopcy pija i opalaja rure no i tyle co do diety bede musiał to zrobić bo to podstawa
miętki tak własnie sobie czasem myślę :) i to pomaga ale na sezonowcow niema rady wiosna = cykl / lato = napinka / jesień = spadki i tak w kółko
DZIEKUJE ZA WSPARCIE ;)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dajes zdajesz masz nasze wsparcie a to jak by nie bylo juz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Teraz tylko zapał i wola walki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium