SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ogolnie fajnie jedziesz, ale nie musisz tyle kcal wcinać, z tego co zauwazylem to 4,5 tysiąca przy wadze 80 kg to za dużo. 3700-3800 starczy.
Potem zaczyna zalewać jak za dużo jesz.
Z tłuszczem cięzko sie potem walczy.

Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Co do walki z fatem to coś o tym niestety wiem

ja bym dal z racji tego że idą wakacje 200-300 kcal na + aby szła dobra masa , bo z bf już jest spory patrząc po brzuchu ( też tak mam )

jedziemy dalej z tym koksem

nitro górą

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-06-07 16:29:06

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Przepraszam że nic nie pisze ale od wtorku zrobiłem sobie wolne byłem chory a na dodatek dowiedziałem sie o śmierci matki mojej dziewczyny no i ... :( niestety ..... stresy placz robi swoje ale od niedzieli zaczynam juz normlnie ... ehhh pozdrawiam i prosze o troche wyrozumiałości ... ;/

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Chyba nie rozumiesz że masa nie znaczy zalanie sie tłuszczem.
Bo skoro tak to od razu możesz zakupić sauna solution.
a jesli chcesz zbudowac klatkę to olej wyciskania na płaskiej i nie naciskaj na cieżary a zacznij pobudzac mięsień.
Podobnie w nogach i bicepsach gdzie zaklądasz za duze ciężary, o czym jestem rpzekonany mimo ze tego nei widzialem.
zdr.
ps. z tych 40 w bicepsie ile będzie tłuszczu?
to tak na przyszłość bo robienie amsy nie oznacza jedzenia gainerów i czekania na ciążę

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Tyle to ja tez wiem ze masa nie polega na gromadzeniu tłuszczu i nawet jeżeli będe mial po cyklu 105 cm w pasie to i tak nie zakupie sauna solution. Co do klatki to co mam stosowac na klatke jak nie wyciskanie na płaskiej nie robie samej płaskiej traktuje te cwczenie lajtowo .. i wiekszy nacisk stosuje na skos i rzymską głową w dół. Co do nóg to niestety ale zaje****** sie mylisz bo to jest moja najlepsza partia gdzie czuje ogromny zapas siły i wiem na ile moge sobie pozwolić !! Co do bicepsu nie uwarzam ze zakladam duzy cieżar bo nierobie nadzutów !! ani nic w tym stylu ale skoro ty tak uwazasz to zycze powodzenia !! Jak Narazie to na bicepsie jest bardzo mała ilość tkanki tłuszczowej ale skoro wytypowales tak z fotek to twoja sprawa ... a gainera nie jem po to by mieć ciąże lecz poto by uzupełnic diete w białko i wegle :) moze i uwazasz ze mam znikome pojecie o tym wszystkim ale ja i tak wyjde na swoje pomimo ludzkiej krytyki pozdrawiam

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Spoko
Powodzenia.
Sam wyliczałes kalorie?O treningu klatki( klatki-a nie wyciskania_ poczytaj w dziale Trening.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
a jesli chcesz zbudowac klatkę to olej wyciskania na płaskiej i nie naciskaj na cieżary a zacznij pobudzac mięsień.

Miętki mógłbys napisac coś wiecej? jakie cwiczenia serie powt itd zaciekawiło mnie to

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Oj co do tego bicepsu mylisz się mylisz... nie widziałeś jeszcze prawdziwej rzeźby... Więc nie mów że masz sam mięsień, 95% forum ma fet na łapach tylko w róznych ilosciach...

Zmieniony przez - IboK w dniu 2006-06-11 11:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
https://www.sfd.pl/temat269838/

Do Rynkowskiego: nie psize tego by Ci do***ac a uświadomić ze źle do tego sie zabierasz.jesteś młody i nie dziwię sie temu podejsciu ale ono zemsci sie na Tobie.Będziesz tłusty.Nie bedziesz miał mięśni, bo jak kiedyś sie wystraszysz i zechcesz spalic tłuszcz, to jeśli wytrwasz w tym to przkeoansz się jak niewiele mięśnia zostało.Przy ytm typie budowy do nitrobolonu dodałbym białko i carbo po treningu i tyle.Mozna HMb i wsio.
Dieta, zdrowe tłuszcze i masa pójdzie.
Cieżary? Po co robic rzysiady na 2-1 powtorzenei?Czemu ma to slużyć?
Albo klata czy inne?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
miętki szkoda twojego wysiłku

Zobacz na jego ramię i na słowa, że ma tam mało tłuszczu. Przecież wyraźne widać, że to kolejny, który wszystko wie, w dupie był i g**** widział a w klacie ma tyle co w pasie.

Zero proporcji,
zero estetyki,
dużo tłuszczu,
oraz cwaniactwo, agorancja oraz brak samokrytyki. Nie napisałbym tego gdyby nie te trzy ostatnie 'cechy', bo można słabo wyglądać, ale on chyba nie jest tego świadom.

Acha i dobre, ładne uda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium