SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC NITROBOLON II pods. str.16

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Dla Mnie Siła idzie dobrze dosyc konkretnie na koniec cyklu posprawdzam sobie co i jak ale powiem ze latwiej sie wyciska i inne ruchy robi czuje sie poprostu moc no :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Wiem o czym piszesz,tak samo czułem sie na cell pumpie.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
RynkowskiD przeczytałem twój trening i zauważyłem kilka niedociągnięć w treningu na klatkę nie masz umieszczonych rozpiętek to błąd rozpiętki nie służą tylko do rozciągania mięśni ale także do ich przyrostu musisz dodać rozpiętki z chantlami lub sciąganie linek także przenoszenie bym polecił oczywiści nie wszystko naraz możesz wykonywać rozpiętki z przenoszeniem po wyciskaniach np. na górnym i na płaskiej dobra jeszcze chciałbym wspomnieć o plecach podciąganie na drążku to najlepsze ćwiczenie na szrokość pleców i jak dlamnie podstawowe gdy czuje się na siłach doczepiam do pasa 10kg tależ :) dobrze rozwija siłę .Jeśli chodzi ci o rozwijanie siły do pleców dołącz martwy ciąg doskonałe ćwiczenie ,na barki mogę ci polecić wyciskanie sztangi z przodu ,ale na stojąco przy większym ciężaże warto założyć pas ,jeśli masz możliwość czasami zamiast przysiadów zrób hack przysiady na maszynie są znakomite na wybrzuszenie mięśni ud na boki.Pozatym trening jak działa jest dobry ale gdy poczujesz ,że to już zaczyna dawać słabsze efekty zmień go nawet tylko ćwiczenia polecam zmiany co 3,4tyg. Nara :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Mały BRK hack maszyny i inne linki niebardzo poniewaz cwicze w piwnicy gdzie jest duzo sprzetu ale niemam atlasow wyciagow suwnic :/ ale za niedlugo bede musial pomyslec o czyms lepszym, co do nitro wczoraj zaczelem prace przy kafelkowaniu przy rozrabianiu kleju smarowaniu sciany lapy tak mi spuchly ze az bolaly heheh dzisiaj spalem 14,5 godziny tak zmeczony jestem ale dam rade :) pozdrawiam

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2006-06-27 19:20:47

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
a ja jestem wkurzony kupiłem s puchy nitro jedną juz wybrałme i nic ;/ praktycznie zero efektów ;/ zwiększyłem dawkę do 3 miarek w porcjii i nic;/ miala by c taka rewelka a tu nie zbyt;/ trening mam dobry ale nie wiem co jest ;/ moze w 2 puszce coś pójdzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
Bo diety niema... prosta riposta

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Tak jak akk0 ci powiedzial dieta !! podstawa !! skoro uwazasz ze masz z czyms problemy zapodaj diete trening ... i ci ludzie pomogą, od tego te forum

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
a ma ktoś może jakąś ułożóną diete przypadkiem ?? ja robie trening na siłe zalezy mi n amałej masie waże 70kg ... może dysponuje ktos jakimś linkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
proszę, oto link https://www.sfd.pl/forum-10/ 

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
ale kurde boje sie wziąść typowej masówki żeby mi na mase nie wlazło ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego i kiedy zacząć??

Następny temat

OSTROWIA a ZDROWIE ????

WHEY premium