SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135285

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
garb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
sss...
nightingal
sss...
Witam laseczki.Plecy mnie bola po wiosle sztanga .. moga to byc zakwasy czy sobie kuku zrobilam ?


W przyszłym tygodniu wrzucę artykuł o tym - bo widzę częsta przypadłość. Nie zawsze jest najlepsze wiosło sztangą. Osobiście od czasu kontuzji nie mogę robić na takich ciężarach jak bym chciał.


Mam pierwszy raz na treningu wioslo sztanga i o wiele bardziej lubie niz wioslowanie sztangielka .Tylko do konca nie wiem jak wygladaja na plecach zakwasy bo nigdy nie mialam i nie wiem czy ten bol to taki zdrowy jak to po treningu czy cos nie tak poszlo


Tak ostatnio się zastanawiałam, jakie są różnice w wiosłowaniu sztangą i sztangielką, sztangą nie próbowałam nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
preria
closetmonster
preria
wyciagne bikini z licelum!!!!!


Ja nadal w moim stroju z liceum pływam, chociaż trochę się wylewa w niektórych miejscach


ja moj licealny oddalam siostrze ale na niej wisi:D a byl w rozmiarze xs :D


Mój też XS, ale jednoczęściowy na szczęscie dobrze się rozciąga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten tez byl,ale na mnie wygladalby jak siatka na szynce:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carrramba
sss...
nightingal
sss...
Witam laseczki.Plecy mnie bola po wiosle sztanga .. moga to byc zakwasy czy sobie kuku zrobilam ?


W przyszłym tygodniu wrzucę artykuł o tym - bo widzę częsta przypadłość. Nie zawsze jest najlepsze wiosło sztangą. Osobiście od czasu kontuzji nie mogę robić na takich ciężarach jak bym chciał.


Mam pierwszy raz na treningu wioslo sztanga i o wiele bardziej lubie niz wioslowanie sztangielka .Tylko do konca nie wiem jak wygladaja na plecach zakwasy bo nigdy nie mialam i nie wiem czy ten bol to taki zdrowy jak to po treningu czy cos nie tak poszlo


Tak ostatnio się zastanawiałam, jakie są różnice w wiosłowaniu sztangą i sztangielką, sztangą nie próbowałam nigdy


ja sprobowalam- wynikiem byla wizyta o rehab na nastawianiu kregoslupka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
carramba hantelką chyba bardziej można wyizolować poszczególne mięśnie. Bynajmniej dla mnie ono takie bardziej dokładne jest bo lepsze czucie można uzykać,ale to tylko na moje rozumowanie

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
carrramba
sss...
nightingal
sss...
Witam laseczki.Plecy mnie bola po wiosle sztanga .. moga to byc zakwasy czy sobie kuku zrobilam ?


W przyszłym tygodniu wrzucę artykuł o tym - bo widzę częsta przypadłość. Nie zawsze jest najlepsze wiosło sztangą. Osobiście od czasu kontuzji nie mogę robić na takich ciężarach jak bym chciał.


Mam pierwszy raz na treningu wioslo sztanga i o wiele bardziej lubie niz wioslowanie sztangielka .Tylko do konca nie wiem jak wygladaja na plecach zakwasy bo nigdy nie mialam i nie wiem czy ten bol to taki zdrowy jak to po treningu czy cos nie tak poszlo


Tak ostatnio się zastanawiałam, jakie są różnice w wiosłowaniu sztangą i sztangielką, sztangą nie próbowałam nigdy


Spora różnica jak dla mnie.

Osobiście wolę jednorącz bo wtedy wyłapuję dysproporcje w sile.

I dalej dociągnę - sztanga zatrzyma się na Tobie

Ale co kto woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
nightingal
jak przejdzie po 3-5 dniach - to zdrowy. Jak nie - to już będziesz wiedziała jaki jest "niezdrowy".


Ten niezdrowy to znam ale nie w tym miejscu (jak jeszcze nie cwiczylam to mialam czeste bole plecow ),problemy zniknely w 90% odkad trenuje .Boli (a raczej pali )tak po bokach .W takim razie poczekam i zobacze co sie z tego wykluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
nightingal
Corum
carrramba
jurysdykcja
pewnie tak, ale nie wiem, czy kolana by się dały nabrać tak, jak moja głowa ;)


Rzeczywiście, tutaj mógłby być problem


Z tego co się doczytałam (min. w odpowiedziach Mawashiego) to jak nie przygotujesz CUN-u na duże ciężary to wtedy wychodzi że głowa chce a dupa nie może..


Z mojego doświadczenie wynika, że ciało ma zawsze większy potencjał niż "głowa". Bloki mamy w psychice większe niż w mięśniach i układzie nerwowym.




I to właśnie głowa nas najbardziej ogranicza, a z nią najtrudniej walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
carrramba
sss...
nightingal
sss...
Witam laseczki.Plecy mnie bola po wiosle sztanga .. moga to byc zakwasy czy sobie kuku zrobilam ?


W przyszłym tygodniu wrzucę artykuł o tym - bo widzę częsta przypadłość. Nie zawsze jest najlepsze wiosło sztangą. Osobiście od czasu kontuzji nie mogę robić na takich ciężarach jak bym chciał.


Mam pierwszy raz na treningu wioslo sztanga i o wiele bardziej lubie niz wioslowanie sztangielka .Tylko do konca nie wiem jak wygladaja na plecach zakwasy bo nigdy nie mialam i nie wiem czy ten bol to taki zdrowy jak to po treningu czy cos nie tak poszlo


Tak ostatnio się zastanawiałam, jakie są różnice w wiosłowaniu sztangą i sztangielką, sztangą nie próbowałam nigdy


Sztangą jest wszechstronniejsze. Było to kiedyś moje ulubione ćwiczenie. Niestety to już przeszłość. Przy kłopotach z kręgosłupem nie ma nic lepszego od wiosła jednorącz. Dla zdrowej osoby oba ćwiczenia będą super i warto je stosować zamiennie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium