SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nas zamiast wzmacniac to te kryzysy oslabiaja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hexe-macie dziecko i pewnie dobrze sie mimo wszystko dobraliscie...my to jakas porazka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Preria, mamy dziecko, ale krótko po jego narodzinach był megakryzys. A dobraliśmy się tak wiesz, średnio - oboje uparci, zawzięci. Tyle, że ja wiem, że on mnie bardzo kocha i wspiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u nas cos sie meeega zepsulo:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
ok ja rozumiem, że nie jest w stosunku do Ciebie w porządku. ale serio, to chodzi o miesiąc odkąd twój facet siedzi w domu? serio o miesiąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieee,ten miesiac to juz sajgon,zaczelo sie wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Ja z mezem tez kilka lat temu mialam taki kryzys ,praktycznie nie bylo juz szans .Jedna rozmowa ,kiedy juz walizki byly spakowane naprawila wszystko i od tamtej pory w ogole sie nie klocimy.Kiedy on ma zly dzien ja mu schodze z drogi a kiedy ja jestem jak pod napieciem to on jest spokojny i nie dolewa oliwy do ognia.Nasze ostrzejsze wymiany zdan trwaja gora 5 min i potrafimy dojsc do porozumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze bylo jak go nie bylo dwa tyg bo spal na budowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
My jesteśmy ze sobą prawie 13 lat. Bez ślubu, w konkubinacie ;) Kryzysy były i całkiem niedawno podobny jak u Prerii. Trzeba chcieć, trzeba się kochać i szanować. Jak tego nie ma, to nie ma szans na pojednanie


A NIE WIDZIAŁAŚ BILBOARDU??!! KONKUBINAT TO ZUOOOOOO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten twój facet, to zdaje się kłębek nerwów - najpierw taki sajgon w pracy, a potem bezrobocie. A teraz pewnie wizja, że jak zacznie znowu pracować, to będzie dokładnie to samo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium