SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamkli nam watek dla marud wiec zgadnijcie kto bedzie tu czestym gosciem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
carrramba
To ja się teraz przestanę skupiać na obciążeniu, a bardziej ogarnę pracę moich muskli, będzie na spokojnie :) Dzięki Nightingal


Pewnie. Możesz sobie np. przyjąć, że dołożysz ciężaru jak w ostatniej najcięższej serii zrobisz 2 powtórzenia więcej niż Twój obecny maks. A p[oza tym spokojnie pracujesz nad pracą mięśnia a nie podniesieniem większego klamota.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nightingal
PUSHhard
KURDE WIECIE CO, ja po ostatnim treningu to czułam od pasa w dól, jakby mnie grypa brała.. rwało mnie wszystko..


I tak ma być - ja po ostatnim treningu nóg ledwo stałem, a nie mówiąc już o chodzeniu. Dobry trening nie polega na "głaskaniu się po tyłku" tylko na zmuszeniu ciała do bardzo ciężkiej pracy.


mówisz? kurczę ,a ja myślałam, że coś źle zrobiłam... bo obciążen tak wielkich nie miałam.... ale nawet stopy mnie rwały....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
PUSHhard
nightingal
PUSHhard
KURDE WIECIE CO, ja po ostatnim treningu to czułam od pasa w dól, jakby mnie grypa brała.. rwało mnie wszystko..


I tak ma być - ja po ostatnim treningu nóg ledwo stałem, a nie mówiąc już o chodzeniu. Dobry trening nie polega na "głaskaniu się po tyłku" tylko na zmuszeniu ciała do bardzo ciężkiej pracy.


mówisz? kurczę ,a ja myślałam, że coś źle zrobiłam... bo obciążen tak wielkich nie miałam.... ale nawet stopy mnie rwały....


Ciężar nie zawsze jest najważniejszy. Ja się akurat zabiłem odwrotnymi hack przysiadami na hack maszynie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
nightingal
Corum
carrramba
jurysdykcja
pewnie tak, ale nie wiem, czy kolana by się dały nabrać tak, jak moja głowa ;)


Rzeczywiście, tutaj mógłby być problem


Z tego co się doczytałam (min. w odpowiedziach Mawashiego) to jak nie przygotujesz CUN-u na duże ciężary to wtedy wychodzi że głowa chce a dupa nie może..


Z mojego doświadczenie wynika, że ciało ma zawsze większy potencjał niż "głowa". Bloki mamy w psychice większe niż w mięśniach i układzie nerwowym.


Ja długo nie mogłam szarpnąć 50 w WL chociaż miałam je na widelcu.
A siłę miałam dużą tylko ..urfa wciąż jakiś blok miałam na wyciskanie.
Za to 100 w mc poszła śpiewająco w krótkim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z czego to wynika,ze niktorzy biora duze ciezary w WL a innym lepiej idzie np MC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo to psychika nas najmocniej ogranicza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
nightingal
carrramba
To ja się teraz przestanę skupiać na obciążeniu, a bardziej ogarnę pracę moich muskli, będzie na spokojnie :) Dzięki Nightingal


Pewnie. Możesz sobie np. przyjąć, że dołożysz ciężaru jak w ostatniej najcięższej serii zrobisz 2 powtórzenia więcej niż Twój obecny maks. A p[oza tym spokojnie pracujesz nad pracą mięśnia a nie podniesieniem większego klamota.


Tak, dokładnie, za bardzo się skupiałam na tym, że muszę za każdym razem dołożyć więcej kg. Nie wiem, gdzieś coś przeczytałam i tak jakoś mi się wbiło do głowy, że jak nie będę dokładać z treningu na trening, to będzie bez sensu. Będę teraz myśleć o spinaniu się, a nie o kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Cześć dziewczęta i chłopcy

Jak zobaczę jeszcze raz taki temat z marudzeniem, to przez kolano przełożę i poślady spiorę porządnie

Miłego dnia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium