SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ja bym to widział że raczej treningowe a dietowe w innym, żeby bałaganu nie było.

Ale to tylko moja wizja i nie koniecznie musi być dobra.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to trzeba zmienic tytul na pytania pojedyncze treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
AMiU
w kwestii rozwodów, to moja ciotka zdecydowała się na rozwód po 3 latach jęczenia na ten temat...nie mają dzieci, miało pójśc raz dwa- taki rozwód po dorosłemu... no i się zaczyna jej jęczenie teraz, wymyślanie - chyba nie spodziwała się, że mąż tak szybko na to przystanie i faktycznie zechce się rozwieść...


SZWAGIER mojego lubego tez ma problem... jest teraz 5 rok z siostra mojego mena, maja dziecko. z 1sza zona ma corke lat 13. Na nich zapisany jest dom, w ktorym mieszka jej , czyli ex, matka. i tak: ona polubownie nic nie chce zalatwiac! a rozwod juz maja hohohoho x lat. i tak, prawdopodobnie po zakonczeniu sprawy o podzial tego domu beda musieli jesio kupe kasy zaplacic, bo to biegly, sprawy sadowe i inne oplaty. Zawsze zaczyna sie, jak do rozwodu dochodzi.. moj ex tez, tak to nie chcial nic, a jak przyszlo co do czego to mi kwoty za poszczególne rzeczy wymienial i wziął to, co "za swoje" kupił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nightingal
No ja bym to widział że raczej treningowe a dietowe w innym, żeby bałaganu nie było.

Ale to tylko moja wizja i nie koniecznie musi być dobra.

niech będzie jasny podział: dieta i trening. bo siępotem szuka i skacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie mogę znaleść nigdzie tego tematu ale muszę już lecieć więc moze mi coś umkło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
preria
no to trzeba zmienic tytul na pytania pojedyncze treningowe


Tak jest Pani kierowniczko. Już się robi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
my mamy prosty podzial bo nie mamy nic oprocz samochodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
a mieszkanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
preria
no to trzeba zmienic tytul na pytania pojedyncze treningowe


Tak jest Pani kierowniczko. Już się robi.

no,i zeby mnie tu porzadny porzadek byl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMiU
a mieszkanie?


jestem na tyle przytomna ze wynajmuje zamiast kupowac :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium