SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
heh podsłuch**ę dialog lasek w moim biurze, ja kto niektórzy dobrze dobierają słowa:
- ale dobrze wyglądasz, nie jest źle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
lubiekaszke
PUSH, na początku byłam na 120g węgli i zamulało mnie chyba to, że nie trzymałam ich równo w kazdym posiłku.


Kaszka - ja też tak miałam..
Ale z obcinaniem na niski poziom to trzeba bardzo uważać żeby sobie burdlu nie narobić w organizmie - to raz.
Potem trzeba jakoś sensownie wyjść.
I chyba lepiej generalnie trzymać równo w posiłkach żeby sobie insulinę tylko delikatnie pyk, pyk podbijać a nie robić kolejki górskiej - z reguły to jest przyczyną zamułu.

Ja miałam podobnie.

Ale rzadko kto dobrze funkcjonuje długo na tak niskich węglach.
Jak popatrzysz w wiosenną przemianę z tamtego roku to wyraźnie zauważysz jaki typ babek dominował w Boot Campie.
Konie pociągowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ja mam okropne kłopoty ze snem i w kryzysowych sytuacjach jak już nie dawałam rady to nażarcie sie słodyczy przed snem było zbawienne. Na razie ( odpukać) nie jest najgorzej ale nie daje rady przespać jednym ciągiem więcej niż 3-4h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
preria
ale ta silka Corum niech bedzie w stolycy !!!!


Hehe..

Moi rodzice urodzili się oboje w Warszawie..
Ojciec w 41 mama w końcu 44 roku..

mam tam dużą rodzinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Corum, mnie sie wydaje, ze ja taki kuń właśnie, bo niby jabłko nie bo nie mam chudych nóg i rąk czy 135/150/70 jest ok czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Corum
lubiekaszke
PUSH, na początku byłam na 120g węgli i zamulało mnie chyba to, że nie trzymałam ich równo w kazdym posiłku.


Kaszka - ja też tak miałam..
Ale z obcinaniem na niski poziom to trzeba bardzo uważać żeby sobie burdlu nie narobić w organizmie - to raz.
Potem trzeba jakoś sensownie wyjść.
I chyba lepiej generalnie trzymać równo w posiłkach żeby sobie insulinę tylko delikatnie pyk, pyk podbijać a nie robić kolejki górskiej - z reguły to jest przyczyną zamułu.

Ja miałam podobnie.

Ale rzadko kto dobrze funkcjonuje długo na tak niskich węglach.
Jak popatrzysz w wiosenną przemianę z tamtego roku to wyraźnie zauważysz jaki typ babek dominował w Boot Campie.
Konie pociągowe..


Ja się zasugerowałam dziennikiem jednej z dziewczyn, bo aktualnie dotyczy mnie problem, który ją dotknął.
I robię co mogę żeby wyjść z tego i muszę to robić na własną rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
atraMento
Corum, mnie sie wydaje, ze ja taki kuń właśnie, bo niby jabłko nie bo nie mam chudych nóg i rąk czy 135/150/70 jest ok czy nie?


Po co ci tyle białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, też schab żrę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Dużo? Lubię chyba bo nie mam z tym problemu. A ile ma być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nu tak:D ja se zwiekszylam bialko zeby dobrze miesnie hodowac:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium