SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Zamień obły dupny w tyłeczek cudny! :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sss...
Kobietki jak najszybciej rozmnozyc zakwas ?Zrobilam z 10 dni temu(moj pierwszy w zyciu ) i nie nadazam nad produkcja ,co upieke chleb to go nima w 10 minut .Musze zaczac po 2 sztuki robic ale mam malo tego zakwasu i nie wiem czy moge tak dosypac od razu z pol kilo maki i pol litra wody ,zeby bylo duzo czy musze stopniowo?


za malo go robisz i za malo dokarmiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
taa naskarży mamuni, jaka to zła jesteś, ta go tylko podsyci i wróci jak wulkan....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
kleine-hexe
PUSHhard
kleine-hexe
My jesteśmy ze sobą prawie 13 lat. Bez ślubu, w konkubinacie ;) Kryzysy były i całkiem niedawno podobny jak u Prerii. Trzeba chcieć, trzeba się kochać i szanować. Jak tego nie ma, to nie ma szans na pojednanie


A NIE WIDZIAŁAŚ BILBOARDU??!! KONKUBINAT TO ZUOOOOOO



PUSH, widziałam :) i "nie cudzołóż"




genealnie im sie chyba zdobywa większy staźż życiowym tym te zasady religijne/ etyczne stają się jakieś cieżkie, trudne do stosowania, tyle wątpliwości, niebo istnieje czy nie, czy to przypadkiem nie jest tylko próba kontroli z góry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
sss...
Kobietki jak najszybciej rozmnozyc zakwas ?Zrobilam z 10 dni temu(moj pierwszy w zyciu ) i nie nadazam nad produkcja ,co upieke chleb to go nima w 10 minut .Musze zaczac po 2 sztuki robic ale mam malo tego zakwasu i nie wiem czy moge tak dosypac od razu z pol kilo maki i pol litra wody ,zeby bylo duzo czy musze stopniowo?


za malo go robisz i za malo dokarmiasz

On jeszcze lodowki nie widzial bo go caly czas karmie (raz dziennie albo dwa ) ,tylko nie wiem czy moge tej maki tak wiecej sypnac ?Ile tak maks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie tam, albo jesteś konserwatystą albo marzycielem... niebo? dla dzieci ok, ale każdy chyba wie, że zapis biblyjny to taka bajka, bo skąd z dwóch braci cały lud?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
generalnie ostatnio mam z tym problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
To jest przecież metafora ej :P A co byś powiedziała jakby ci córka przyszła w ciąży w wieku 14 lat, że to było boskie zapłodnienie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zresztą, jak może strona kościelna mówić, co jest grzechem,a co nie, skoro sami wśród swoich grzeszników mają.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
taa naskarży mamuni, jaka to zła jesteś, ta go tylko podsyci i wróci jak wulkan....


nigdy nikomu nie powiedzial o mnie zlego slowa ani o tym jak jest miedzy nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no było boskie, bo sex jest boski
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Kotka_Bonifacego || forma do lipca 2015

Następny temat

jak ćwiczyć żeby w końcu schudnąć?

WHEY premium